2726

من چنددوست دارم دوسه تاشون چندتاعکس از خونهای که تو یکی ازکشورهایی که همسایه ایران هس گذاشتن همه وسایل داشتن ولی بدسلیقه وچیدن بسیار مزخرف اصلا یه وضعی 

به نظرم نمیشه گف ترکیه همسایه ایرانه  ازایرانیا قشنگ تره چون طراح دارن هزینه میکنن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

نسبت به همسایه های ایران آره خوب 

البته شاید بجز ترکیه

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره اطراف ایران ک سهلع تو جهان با این تیپ و رفتارامون شناخته شده ایم😕

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                             یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤️🎈                              - میشه واسم دعا کنی خانوم دکتر شم؟!🥺

خب چون تو ایرانی هستی سلیقه ایرانی میپسندی اینو میگی :)) 

یه نفر که نه ایرانیه نه مال اون کشور باید بگه

من به تغییرات کوچک متعهدم. وقتی هنوز نمیتونی یک کیلومتر بدوی آرزوی قهرمان ماراتون شدن نکن!
خب چون تو ایرانی هستی سلیقه ایرانی میپسندی اینو میگی :))  یه نفر که نه ایرانیه نه مال اون کشور ...

اینقدر شلخته هسن چیزای گنده میخرن یه ذره ظرافت نیس اقا گفتم همسایه ایران ترسیدم بگم عربی بیان منو بخورن

اینقدر شلخته هسن چیزای گنده میخرن یه ذره ظرافت نیس اقا گفتم همسایه ایران ترسیدم بگم عربی بیان منو بخ ...

خب اونم مشابه اینو به سلیقه ایرانی میگه

سلیقه اسمش رو خودشه دیگه! هر کی یه چی میپسنده 

خونه اون به چشم تو زشته خونه تو به چشم اون

من به تغییرات کوچک متعهدم. وقتی هنوز نمیتونی یک کیلومتر بدوی آرزوی قهرمان ماراتون شدن نکن!
من از سلیقه همسایه های خلیج فارس خیلی خوشم میاد مخصوصا دبی و کویت

پدرشوهرم کویت میرفته ومیره میگه اوج امکانات ولی یجورین بابا دوستم مثل پدرشوهرم نزدیک۴۰سال میره ابو ذبیح فکرکنم همه وسایل خونشون توایران خارجی ازاونجا اوردن ولی وقتی دوستم میره خونه اشناهاشون اونجا عمش میده دریغ ازیکم سلیقه

پدرشوهرم کویت میرفته ومیره میگه اوج امکانات ولی یجورین بابا دوستم مثل پدرشوهرم نزدیک۴۰سال میره ابو ذ ...

ابوظبی... بهرحال اونا سلیقشون اینه اتفاقا هرچی ما تو فیلما دیدیم بسیار لاکچری بودن 

به چشمم زندگی هر وقت مشکل شد... نگاهی کردیو حل مسائل شد...
2706