2733
2734
عنوان

جاااااااری

358 بازدید | 18 پست

من نامزدم 

تو خانواده همسرم مادر شوهرم خیلی ادم نرمالیه و دوسش دارم 

چند روزیه پاش پیچ خورده 

من میرم بهش سر میزنم و غذا درست میکنم شب ک شام میخام برم اونجا میبینم جاریمم اونجاس و مادر شوهرم میگه فلانی اومدرو برنجی ک خیس کردی برای خودشونم اضافه کرد 

درسته مال من نیس ک بگم میاد میخوره اما بی انصافیه اون بخابه تو خونش و حاضر اماده بخوره 

دیروزم مادر شوهرم گفت ابگوشت میزاری درست کردم و حدود ساعت پنج اومدم به مادر شوهرم سر بزنم ک دیدم خانم باخواهراش اونجاست و میگه شام درست کردی دیگ ما شب اینجاییم 

توروخدا من با این ادم پرو چیکار کنم

کپی زن عموی منه باز زن عموی من حد اقل حامله بود مامانم واسش غذا میپخت 

تا جایی ک من میدونم این آدما از رو نمیرند

زندگی مانند نواختن پیانواست.همان چیزی را میشنوی ک مینوازی 🎼🎶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هیچی شما چیکار داری 

میتونی کلا نری 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

درست نکن اگه دوس نداری

اون مهمون خونه مادرشوهرشه. شما خودت برا خودت وظیفه ایجاد کردی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بعدم اینکه مادر همسرت هرچقدرم ماه،ایشون بجز شما کسای دیگه ای هم دارن،شما هفته ای 1 یا دو بار هم بری کافیه،زیادم هست

تازه فعلا نامزدی

بعدا همش میشه وظیفه!نه لطف

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!
2738

اون داره با بی عقلی رفتار میکنه که مثلا حد تو نشون بده

هر وقت غذا پختی خودت و شوهرتم بمونین شام

اونام اومدن که شام بمونن و حرف غذا زدن به جاریت  بگو غذا کمه خواستی برا خودتون یچی بپز

و دیگه اهمیت نده بهشون

وقتی هم که شام نمیخوای بمونی چیزی نپز و کسی رو به کار کردن خودت عادت نده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

وا شما نامزدی میری واسه اونا کار میکنی؟

عجبا !!!خودت داری بهشون انقد رو میدی حتی به مادر شوهرتم هر چقدرم خوب باشه بعد ازدواج .....

نکن خواهر من اصلا نه چیزی درست کن نه زود زود برو 

سوارت میشن از من گفتن....

پرو شده جاریم خیر ندیده ازش متنفرم

بنظرم این فرمونی ک تو داری میری یا تصادف میکنی یا جریمه میشی . اگه متوجه شی چی گفتم عالیه 😘 

قدر خودتو بدون و انقد براشون نباش ک بودنت عادی شه 

انقد لطفو محبت نکن ک بشه وظیفه 

قدر شخصیتت رو بدون ـ تو الان میتونی با سیاست تا اخر عمرتو  از حرفو حدیسو توقع زیادو اینا بیمه کنی

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير

کمک کن عزیزم سربزن ولی براخوت وظیفه درست نکن 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706