2737
2734

من کرونا گرفتم قرنطینم ال دی رو هنوز سروقت میخورم ولی قرص خشک کن هم میخورم اما با ال دی با چند ساعت فاصله میخورم تاثیرش نبره اما رابطه ندارم اصلا .ممکنه خطرناک باشه؟بارداری و اینا

من میخوام تپلی شم ب امید خدا اگ تجربه ای برا تپل شدن داری بهم بگو دوستم😍
اره میگن با این قرصا اثرش میره  رابطه هم داشتی جلو گیری طبیعی کن بعدشم اورژانسی بخور تا وقتی ک ...

رابطه ندارم اصلا چون تو قرنطینم .ال دی رو سروقت شب میخورم .موقع ظهر هم چرک خشک کن ممکنه وقتی رابطه ندارم باردار شم مگ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نخور ولی به روش دیگه ای جلوگیری کن

چیو نخورم گلم؟؟تو دوران کرونا قرص چرک خشککن میخورم قبل اون نمیخوردم .تو این دوران رابطه ندارم یهفتس.ولی ال دی رو میخورم سر وقت قرص چرکم میخورم با ۱۲ساعت فاصله

رابطه ندارم اصلا چون تو قرنطینم .ال دی رو سروقت شب میخورم .موقع ظهر هم چرک خشک کن ممکنه وقتی رابطه ن ...

ن مگ بچه میخاد از اسمون بیاد تا رابطه نباشه😂نگرانیتو درک میکنم دقیقا منم اینجوریم میترسم از بارداری

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
2738
ن مگ بچه میخاد از اسمون بیاد تا رابطه نباشه😂نگرانیتو درک میکنم دقیقا منم اینجوریم میترسم از بارداری

چ بگم والا بچه کوچیک دارم توهم میزنم همچیو احتمال میکنم کرونا مخمو تعطیل کرده

چ بگم والا بچه کوچیک دارم توهم میزنم همچیو احتمال میکنم کرونا مخمو تعطیل کرده

ن همون بچت کوچیکه میترسی منم همین طورم توهم وکابوس بارداری رو دارم

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
چیو نخورم گلم؟؟تو دوران کرونا قرص چرک خشککن میخورم قبل اون نمیخوردم .تو این دوران رابطه ندارم یهفتس. ...

آل دی رو قطع کن. دو سه روز دیگه که پریود شدی از روز 5 باز شروع کن. تو این چن روز هم اگه رابطه داشتی از کاندوم یا طبیعی پیشگیری کن

قرص ال دی با چرک خشک کن هم اثرش کم میشه هم حالت تهوع و سرگیجه میاره

بچه ها منم یه سوال بپرسم من از ۱۸ ام دارم ال دی میخورم بعد قبلش یه رابطه خطرناک داشتم که اورژانسی خوردم و بعد اورژانسیه  خونریزی کردم و بعدش هم به گفته دکتر ال دی رو شروع کردم بعد من باید ۳ اردیبهشت پریود بشم بعد قرص ای ال دی بسته اول ۶ اردیبهشت  تموم میشه که دکتر گفت یه هفته نخور بعد دوباره بسته بعدی رو شروع کن بعد من الان سوالم اینه که احتمال اینکه من چون ۱۰ فروردین یعنی آخرین روز پریودم رابطه خطر ناک داشتم بعد همون روز قرص اورژانسی خوردم ۱۴ فروردین خونریزی کردم تا ۴ روز بعد از ۱۸ ام ال دی میخورم احتمال بارداری هست من یه دکتر دیگه رفتم و گفت اره احتمالش هست ولی دکتر خودم گفت امکان نداره

ببخشید خیلی طولانی شد خیلی نگرانم 

من تازه عضو شدم  هیچی بلد نیستم   کمک  
2706