2726
عنوان

پریام در رابطه با اتفاقای اخیر سایت دو کاربری و ای پی دلوینت و من و ....

| مشاهده متن کامل بحث + 17106 بازدید | 607 پست
همسر من سرطان خون داشتن ! من تا روزی که عمل پیوند مغر استخوان داشتن پیششون بودم حالشونم خوب بود ت ...

خوب پس همینه ک تحت تاثیر قرار گرفتی خدا شفا بده ب همسرتون

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
خانم من توی یک تاپیک بودم خانمی اصرار داشت اینها یکی هستن و نی نی یار رو صدا زد با توجه به اینکه گا ...

شخصیتم چطور باشه؟!

احتمالا اشتباه خوندین یکبار دیگه پیامم رو بخونید 

گفتید دمش گرم کاربری ک فهمید ای پی این دو نفر یکیه گفتم کاربر نمیتونه ای پی رو چک کنه نکنه همون دکترایی ک تشخیص دادن دلوینت سرطان نداره همچین ادعایی کرده ک ای پی رو تشخیص دادن؟!

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مامانم سرطان داشتم اون عضو و برداشتن و خوب شد ۲ سال اول هر ماه بابد کامل چکاب میشد تا از زیر بغل ...

اره دیگ دقیقا مادر شوهر ابجیمم زیر بغل و سینه بود حتی ی سینشو قطع کردن الان هر ماه میره بعدشم همین روند 

نمی‌دونم چرا اینا از خدا نمی‌ترسن حتما اینطور بیماری هارو ندیدن یا اگر دیدن هم می‌خوان فقط عقده خالی کنن

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
عزیزم این دختر روحیش حساسه من مدت زیادیه میشناسمت از حرفای بقیه نمیتونه بگذره با هزار دعا و ثنا بارد ...

😐😐😐 عزیزم مجبور نیست بمونه اگه انقققققدر حساسه... والا ادمی ک با هزار بدبختی باردار شده باید بیشتراز اینا قدر بدونه و حرف ادمایی ک نمی‌شناسه براش مهم نباشه و راحت خروج بزنه و لغو کاربری کنه ب همین راحتی...مجبور نیس بمونه و حرفایی ک ناراحتش میکنه رو بخونه و به خودش استرس وارد کنه...خلاصه ک من حرف هیییییچ کسی تو این سایتو باور نمیکنم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2728
یه خانوم دکتری که عضو سایت بود گفت ... بنده خدا بعید میدونم دکتر بوده باشه ... من دارم گریه میکنم . ...

قربونتون برم خیلی ممنوووونم😍😍😍😍😍

نه میتونن کامل فقط روحیه توی سرطان خیلییی مهمه خیلییی زیاااد

ما چون داییم قبلش فوت کرده بود هممون روحیمون داغون بود و مامانم خیلی ترسید تو دو سه هفته  بعد اینکه فهمید سرطان داره فوت کرد،خیلیم ترسیده بود خیلی...

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

من از هیچی خبر ندارم همین تاپیک خودتو فقط دیدم ولی این که ای پی مشترکه بعد میگی شهرمونم اگه یه درصد مشترک شد من دروغی نگفتم تو که میشناسی طرفو چطور میگی یه درصد مشترک شد امضات میگه اسم دخترتومیخوای بزاری دلوین اون کاربر هم اسمش دلوینت هرچی همه چی رو کنار هم میزارم خب به این نتیجه میرسم که حتما یکی هستین برای من که مهم نیس جفتتونونمیشناسم وزیادپیگیر کاربرای اینجا نیستم ولی بازی کردن با احساسات ادما و دروغ گفتن  گناهه کسی قضاوت نکرد با توجه به داده های دوتا کاربری بچه ها نتیجه گیری میکنن که یکنفر پشت دوتا کاربریه یا نه یه نفر دروغ میگه یانه چه ربطی به قضاوت داره 

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
مرسی عزیزم‌پدرم دوسال فوت کرده اگه چک نکنند که مشخص نمیشه چقدر درمان شده  سرطان پیشرفت کرده

الهی بگردم زوحش شاد گل قشنگم 😢🖤

این دوستمون دنبال حاشیس اگ قطع کاربری بشه دیگ خالی میشه نیمدونم چرا نمیترکه

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
خوب پس همینه ک تحت تاثیر قرار گرفتی خدا شفا بده ب همسرتون

تحت تاثیر قرار نگرفتم

من از خدامه دروغ باشه

چون سرطان خونه خراب کنه ...

چون هر لحظه استرس اینو داری که متاستاز کرده باشه

قضاوت نکنین ماتیلدا جانم ...

خدا خودش عالم و شاهده

2706