2737
2734

بچه ها 

من میخوام کل حرفامو یه جا بزنم و تموم، بچه ها من دو ساله تو سایتم از همون اولم که اومدم همه منو شناختن چرا باید یه کاربری دیگه میزدم میگفتم سرطان دارم؟؟ خب با همین کاربریم میگفتم سرطان دارم اینجوری که بیشتر نعروف نیشدم 

کاربر دلوینت یه شخصیت جداس من کاملا عصبی و زودحوشم 

منو با اون مقایسه میکنید؟؟ 

اصلا میدونید چرا ای پی هامون اشتراک داشت؟؟ چون من خودم براش کاربری ساختم با شماره خودش تو گوشی خودم 

حالا اینکه الان شهر هارو میخوان بررسی کنن خب بکنن من از دیروزه ده بار گفتم ولی جوابی نگرفتم من پیش خدای خودم رو سفیدم میتونم قسم بخورم کوچک ترین حرف دوروعی نزدم هیچ وقت 

کاربر دلوینت حتی اگر دوروغ گفته حتی اگر با احسایات شما بازی کرده درسته ابروشو اینجوری ببرید؟؟ بزارید خدا خودش موابشو بده 

من خیلی چیزا از کاربرای اینجا میدونم ولی وجدانم اجازه ندادم هیچ وقت هیچی بگم 

به هر حال اگر شهرامون بررسی شد ۹۹ درصد باهم متفاوتیم ولی حتی اگر یه درصد تشایه داشتیم اینو یادتون باشه من از قصاوت بیجا نمیگذرم 

من اینجا برام مهم نیس من دوستام برام مهمن اونایی که دو ساله تمومه باهاشون حرف زدم اونایی که اومدن گفتن پریا ما به خاطر تو عصو سایت شدیم 

دلم نمیخواد درموردم فک کنن چه ادم دوروغ گویی بود 

این سایت ارزش داره هرروز تاپیک بزنی اسکرین بزاری که منو قطع کنن؟؟ خب بکنن ؟؟ دوروز حرصم درمیاد دوروز عصه نیخورم ولی به خدا بعدا یادم نمیاد اینجا کجا بود اصلا 

اگه رفتم دلم برای دوستام تنگ میشه دلم میخواس بچم که دنیا اومد عکسش و براتون بزارم ولی همین دلخوشی رو هم ازم گرفتین 

تورو خدا فقط تمومش کنید تا نی نی یار شهرامونو بگه😔

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

اصلا نیازی به این بازیا نبود من بچم دنیا میومد دیگه اصلا وقت نداشتم بیام سایت 

من از کاربرایی ناراحتم که انقدر راحت پشتم نفرین میکنن تهنت میزنن میگن دوروعگو 

به خدا منم ادمم دلم میشکنه هیچ کس جای من نیس خب 

چه حرفا که تو این دوروز نشنیدم من 

به کاربری ارزش نداره به خدا این جوری نکنید دل نشکنید قصاوت نکنید من از قصاوت نا به جا به خدا نمیگدرم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

:)کاش امضاتونو پسر دوستا میخوندن!!!

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
2731

طولانی بود نخوندم فقط میخوام بگم ساییدن کاربرا رو جقد خودتون رو مهم میدونید  از این به بعد من برا هر تاپیکی ک در این مورد بزنن گزارش میزنم احترام بذاریید ب بقیه

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
2738

کاربر دلوینت حتی من نمیدونم راست میگه یا دوروع ولی خودم هرروز شاهد گریه هاش بودم به خدا بودم 

ینی گریه هاش الکی بوده پیش من؟؟؟؟؟

بی خیال پری 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
عریزم ما دیگه فراموش کردیم ولش کن خوش باس

فراموش کنید یا نه 

از امروزه باز داره همین جوری اسکرین میزاره خب بیان تکلیف و روشن کنن یا دوروعگوام یا راست گو خسته شدم دیگه

اون دوستتم که مشخص شد دروغ بوده سرطانش من نمیدونم چرا شرم نمیکنه بازم پیگیرن یک عده؟

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
اون دوستتم که مشخص شد دروغ بوده سرطانش من نمیدونم چرا شرم نمیکنه بازم پیگیرن یک عده؟

تو دکتری مگه؟!

نی نی یار گفته مریض نیس؟! یا دکترای کفه سایت؟!

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
ریده تو اعصابه اون زهراعه

اصلا ول کن نیس چون تو یه تاپیکی نی نی یار گف یه اشتراکاتی هس به خودش مطمعنه ولی بزار ای پی دقیق چک بشه ببینم چی میخواد بکنه باز

2706