2737
2734
عنوان

اونایی ک زایمان زودرس داشتن بیان

74 بازدید | 9 پست

درسته میگن واسه زایمان بعدی باید سرکلاژ شد و پساری گذاشت؟ 

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 

اگر مشکلی توی حاملگی بعدی نباشه نه،من با اینکه جفت سرراهی داشتم و آمپول و قرص مصرف میکردم و زایمان توی هفته ی 28،ولی زایمان بعدی نه سرکلاژشدم نه مشکلی بود ،38هفته هم به دنیا اومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم سر کلاژ و برای ناتوانی رحم انجام میدن دلیل زایمان زودرس زیاده

کیسه آب پاره شد 32

بدون هیچ دلیل و مشکلی

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
2731
اگر مشکلی توی حاملگی بعدی نباشه نه،من با اینکه جفت سرراهی داشتم و آمپول و قرص مصرف میکردم و زایمان ت ...

وای تو رو خدا راس میگی، داشتم میگفتم سرکلاژ سخته ول کن 

دکترت ن کی بود زایمان دوم؟ 

اگر مشکلی توی حاملگی بعدی نباشه نه،من با اینکه جفت سرراهی داشتم و آمپول و قرص مصرف میکردم و زایمان ت ...

فرزندتون ک 28 هفته بود الان چطوره😍

کیسه آب پاره شد 32 بدون هیچ دلیل و مشکلی

باشه بازم ربطی نداره بعدی و حتما سر کلاژ کنن بعد کلا کیسه اب چه ربطی به دهانه رحم داره ؟ کیسه اب ممکنه مقدارش زیاد باشه یا هر چیز دیگه ای 

هییییییس دلکم سکوت کن 
2738