2733
2739
عنوان

شغل دوم‌ برا من😢🤕😐

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 41 پست
اولا خدا قوت بده بهت كه مرد شريفي هستي دنبال كاري... دوما ماشين داري؟ نداري بخر باهاش كار كن يا برو ...

این کلاسهای فنی حرفه ای برای شرکت کردن شرط مدرک وشرط سن داره؟

توراخدااگه می دونیدبگیدمهمه برام

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم

کنار کارت چهارتا ماشین بخر بفروش داداش 

یا یه زمینی چیزی

یا اگه جایی و مکانی داری با ده تومن سبزی تازه بیار بعدش بده چندتا خانم برات پاک کنن خشک کن یا الان کارگاهایی هستن ک این کارو میکنن کیلو هزار تومن سود کنی روزی یک تن میشه یک ملیون نیاز به کار دیگم نداری 🙋‍♂️🌺🌺

کاربر آقام🤷‍♂️    درخواست دوستی ممنوع                                تلاش کن تا رنگین کمانی در آسمان ابری دیگران باشی 🤷‍♂️                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من درست سر در نمیارم از کار بازارییییییی 

می تونی بزنی تو خرید وفروش ماشین 

بعد کم کم ماشین سنگین وپولللل پارو کردن 

یه زمان هایی دولت ماشین های دزدی که صاحبشون پیدا نشده ودرب وداغون به فروش می رسونه مثلا پژو چند وقت پیش ۳۰ بود تقریبا خوب بود 

حالا تو ببین اگر دوست داری دربارش تحقیق کن 

مثل مرد هم باش برای کار اه وناله کن گریه واشک نداره 

2731
پرورش زنبور عسل

همچین گفتی گفتم چی هست این ک کاری نداره درسته سختی های خودشو داره 

من خودم کاریو ک انجام میدم نیروی کارش کلا تو ایران بگردی زیر پانصد نفره🤷‍♂️🌺🌺🌺

کاربر آقام🤷‍♂️    درخواست دوستی ممنوع                                تلاش کن تا رنگین کمانی در آسمان ابری دیگران باشی 🤷‍♂️                              
2738

چون خودتون شغل دارید میتونید با این 100 تومن سهام یکی از شرکت های تولید کننده واکسن و یا یک محصول زیست فناوری دیگه که در کشور ما رونق داره رو بخرید، شاید سهم کمی بشه ولی در این شرایط فک کنم روبه رشد باشه، از طریق خود شرکت ها بخرید نه از طریق بورس

تولید قارچ هم خیلی ایده خوبیه

این کلاسهای فنی حرفه ای برای شرکت کردن شرط مدرک وشرط سن داره؟ توراخدااگه می دونیدبگیدمهمه برام

نه شرايط سني نداره 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن