2726

حدودا ۹ ماهه دارم برا ارشد روانشناسی میخونم خوبم خوندم

با شروع ماه رمضون و به هم خوردن برنامم و یه سریا چالش ها که تو زندگیم اومدن شل شدم

قبلش بعد نماز صبح جدی شروع میکردم تا ۸ ساعت میخوندم

الان هنوز از تخت نتونستم پاشم...

میخوام دوباره برگردم تو مسیر بیاین جملات انگیزشی بهم بگین😁

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

همیشه موفقیت اصلی تو گام آخره بلند شو و نذار بعدا حسرت گام آخری رو بخوری که برنداشتی

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه ماه دیگه کنکوره

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
2728
نرین تو بقیش.خواهش میکنم وطیفم بود

🤣🤣🤣خیلی چکشی بود

بلند میشی یا بیام با کتاب بزنمت😒😁

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
تو میتونی😍

اخ پروفایلت 😍کوزکووو😍

بلند میشی یا بیام با کتاب بزنمت😒😁

روزه بردتم😃

برنامه داری حتما واسه مطالعت

اولین کتابی که باید بخونی رو شب بزار روی میز کنار تخت اولین چیزی که میبینی اون باشه 

روتین صبحگاهیتم کوتاه کن که سری بیای بچسبی به درس

مثلا بعضیا کش میدن روتین صبحگاهی رو میرم ۲ ساعت ورزش یوگا و.... تا میان صبحانه بخورن شروع کنن دیگه حوصله ندارن

روزه بردتم😃

عزیزم روزه ای قبول باشه.برو بخون اینجوری کمترم احساس گشنگی میکنی

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

کاملا طبیعیه که در راه تلاش برای رسیدن به هدف گاهی کم حوصله و کم انرژی میشیم. باقی موندن در این وضعیت خطرناکه نه خودِ این وضعیت. سعی کن یکی دو روز کاملا به ذهن و جسمت استراحت بدی و ریکاوری بشی   و سراغ درس و مطالعه نری، فیلم ببین، به طبیعت برو ، با دوستانت قرار بذار ، بخواب، موزیک گوش کن و هر کاری که رفرش کنه وضعیت جسمی و فکریت رو. 

روی یک کاغذ نتیجه ی تلاشهای این روزهاتو بنویس، 

وقتی مطالعه میکنی و بی حوصله میشی و کم انگیزه به خودت بگو: فقط یک ربع بیشتر.

در ذهنت آینده ی شغلی و اجتماعیِ آینده ات رو تصور کن و به خودت اطمینان بده که تلاشهای امروزت مساویست با موقعیت مالی و اجتماعیِ خوبِ آینده ات. 

کارهایی که انرژی روحی یا جسمیت رو هدر میدن انجام نده. هر چی که باشه مهم نیست. اگر دیدی باعث اتلاف ِ انرژی روحی و جسمیت میشه انجام نده. 

موزیک غمگین، فیلم تراژدی، آدمهای منفی باف ممنوع. 

دوش آبگرم، چای سبز ، شربت بهار نارنج و گلاب ، لباس روشن و آزاد ، محیط مطالعه ی منظم و تمیز بهت در ریلکس شدن روانی کمک میکنه. 

تو موفق میشی و آینده ی روشنی که داری کاملاً برازنده ات هست👍🌹

کاملا طبیعیه که در راه تلاش برای رسیدن به هدف گاهی کم حوصله و کم انرژی میشیم. باقی موندن در این وضعی ...

ممنونم که انقدر برام وقت گذاشتین

خیلی نکات عالی ای بود ممنونم ازتون😍

2706