2733
2734
عنوان

رفیقم میگه رفیق بهش تهمت دزدی زده

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی ناراحت نشو خیلی پیش اومده اونایی که راهنمایی خواستن برای خودشون ولی به اسم کسی دیگه تاپیک زدن ، سادگی کارت اینه بجای قطع رابطه دنبال کمک به دوستتی ، باوجود اینکه کلی از وسائل خودتم گم شده 

طوری نیست به دل نگیر فعلا کمکش کن آبروش نره ولی کم کم خودت با این دوستت قطع رابطه کن

توفکرهمینم‌گلم ...

ولی فعلا به خاطراشکایی که میریزه دلم براش میسوزه 

ادمی جایزالخطاست

2728
تواگر با این زبونت  روزه ای روزت بزنه به کمرت ادم عقب افتاده شیطان صفت

تو هم اگه همون دزدی انشاءالله تو گلوت گیر کنه 

تابلو 

ناله و نفرین کار شماست با این کار دیگه خودتو ثابت کردی

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
اسی ناراحت نشو خیلی پیش اومده اونایی که راهنمایی خواستن برای خودشون ولی به اسم کسی دیگه تاپیک زدن ، ...

اخه میدونی وضع مالیشون خرابه دوتا گل پسرداره

واسه اینکه کمکشون کنم ازلحاظ مالی قطع رابطه نمیکردم ولی الان دیگه مصمم شدم

من حدس میزنم اون دوستتون که گوشیشو گم کرده متوجه شده این یکی دوستتون گوشی را برداشته

الان این حرفو زده که دوستت بترسه و گوشی را پس بده

اگر میخواست پیگیری کنه همون موقع سریال گوشی را ثبت میکرد و با اولین تماسی که از طریق گوشی گرفته میشد خط رو گوشی شناسایی و از طریق مخابرات نامه برای مراجع قضایی میرفت و ...

الان به دوستت بگو به خدا توکل کنه شاید این اتفاق یه گوشزد بوده که کارشو ترک کنه

توبه کنه ، از خدا بخواد اینبار هم آبروش را حفظ کنه و به هیچ عنوان از گوشی استفاده نکنه و به طریقی ( که خیلی روش هست) گوشی را به صاحبش برگردونه

اخه میدونی وضع مالیشون خرابه دوتا گل پسرداره واسه اینکه کمکشون کنم ازلحاظ مالی قطع رابطه نمیکردم ول ...

ببین عزیزم خیلیا دستشون خالیه ولی راهش این نیست گوشی کسی دیگه رو برداره یا بیاد طلاهای شمارو برداره ، اگر عابرودار باشه میره سرکار ، تو فقط حواست باشه زود قطع رابطه کنی تا به واسطه ی رابطه باهاش آبروی توام خدشه دار نشه

2738
اره توهم این فکرم ولی فعلا بایدکمکش کنم گناه داره

گناه نداره

یبار که تو دردسر بیوفتن متوجه میشن که نباید اینکارا رو بکنن

اگه کمکشون کنی و دفعه بعد دید میشه ماستمالی کرد و ادامه داد، تو کارش شریک حساب میشی

تو هم اگه همون دزدی انشاءالله تو گلوت گیر کنه  تابلو  ناله و نفرین کار شماست با این کار ...

چرا انقدد راحت تهمت میزنی بابا ب توچه

یه درصد فکر کن خووش نیس چرا زبون روزه میایی به خلق خدا تهمت میزنی خدا نمیگذرع ازت

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
به چه بهانه ای اخه؟ بگن کجا پیدا کردن؟

چی بگم والله خیلی کار زشتی کردن چه میدونم واسه اینکه ابرو ریزی نشه بگن زیر مبلی جایی بوده ندیدین

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706