2737
2734
عنوان

فقط خانم ها بیان،، رفتم دکتر

255 بازدید | 19 پست

برا بارداری و تعیین جنسیت، گفت تنبلی تخمدان  داری، گفت داروهام بخورم و سوم پریودم برم مطبش!ب نظرتون من با خوردن متفورمین و چیزای گرم باردار میشم؟؟میخام اردیبهشت اقدام کنم ولی نگرانم ک چندسال باردار نشم 

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنبلی فقط با دارو و تحرک خوب میشه دکتر نری نمیشه مگر خواست خدا

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
بچه دیگه داری؟

اره یه دختر،همش میگه پس کی داداش میاد تو دلت؟فک میکنه دست منه

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2738
دستور دکترو انجام بده توکل به خدا تنبلی تخمدان چیزی نیست ایشالا زودی باردار میشی عزیزم

ممنون عزیزم

گلم استرس بدترین چیزه، اگر شاغل نیستی هم قرصاتو بخور هم خودتو مشغول کاری کن که بهش فکر نکنی، مثلا کا ...

قرصام میخورم،فقط متفورمین داده،گفت تنبلی تخمدانت زیاده

چرا نشی ایشالله میشی نگران نباش

ممنون عزیزم

سلام دوستان ببخشید سوال دارم اگه کسی هست جواب بده . من یه سیکل ۴۰روزه داشتم سیکل بعدیم آزمایش بارداریم مثبت شد ولی متاسفانه بتا اومد پایین و پریود شدم و سیکلم شد ۴۷روزه! این سیکلم روز ۳۹ یه خونریزی کم در حد یه نوارداشتم دو روز بعدشم یکم لک دیدم و امروز هیچی! ۵ ۶ روز پیشم بیبی زدم منفی بود تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه

2706