2733
2734

سایت چند ده هزار کاربر داره

هم برا پولداراش جا هست هم برا کم درآمداش

با هم منافاتی ندارن

بعدشم اینکه یه خواستگار داشته باشی که "به نظر برسه" وضعش خوبه یه بحثیه، اینکه عملا بری سر خونه و زندگی و ببینی کم میارید یه بحث دیگه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا تازه استخدام هستن حالا سالهای بعد بیشتر میشه مزایا هم خوب دارین فقط حقوق که نیست  حتما ...

۱۸ سال سابقه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
ماها با ی چیزی به اسم سیلی صورتمونو سرخ نگه میداریم 🙃

فقط بخور و نمیره دیگه   اونم آخر ماه کم میاریم   مخصوصا اینکه دختر مجرد و دانشجویی و هزارتا مشکل دیگه 

میدونم خدا پشتمه و همیشه هوامو داره و ناامیدم نمیکنه 😍🥰 خدا جون دوستت دارم 
2731
2738

⁉️⁉️ 

خانوما تصور کنید ۱۸ ساله هستید، زیبا و درس خون، وضع مالی پدرتونم تقریباً خوبه، نظرتون در مورد خواستگاری که نیروی انتظامی کار میکنه و ماهی پنج تومن حقوق داره و یه ماشین، خونه نداره و سی سالشه و کرمانشاهیه چیه؟؟  آیا ازدواج میکردید باهاش یا منتظر خواستگار بهتر میموندید؟؟

کو من که هیچ وقت ندیدم کسی خواستگار درست حسابی داشته باشه 🤔

خیلی وقت پیش، وقتی من هنوز کاربر خاموش بودم یه بار دیدم یکی میگفت من یه خواستگار دارم وضع مالیش اینجوریه و سفر خارجی به راه و فقط مشکلش اینه که کچله   حالا به نظرتون جواب مثبت بهش بدم؟ 

💜بهترین ورژن خودت باش😉💜
⁉️⁉️  خانوما تصور کنید ۱۸ ساله هستید، زیبا و درس خون، وضع مالی پدرتونم تقریباً خوبه، نظرتون ...

خواستگار بهتر😁

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2706