2726
عنوان

شما باشید قبول میکنید بمونید خونه سرکار نرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 217 پست
کجا کار میکنه که ۱۰ تومن حقوقشه خونه و ماشین هم داره به نظرم چشمات رو باز کن . ممکنه همه چی فیک باشه ...

من کسی رو میشناسم با 24 سال سن خیلی بیشتر از این آقا درآ»د داره

تو دلشو خالی نکن

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

من باشم نمیرم میدونی چرا؟ چون مامان من شاغله و هیچ وقت خونه نبود وقتی از سرکار میومد خسته بود شاید براتون تعجب اور باشه ولی من تو بچگی حسرت اینو داشتم وقتی میام از مدرسه مامانم خونه باشه و بهم غذا بده بیاد مدرسه دنبالم و... الا درسته شوهرت میگه ولی خب در اینده بچه دار که میشی

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجا کار میکنه که ۱۰ تومن حقوقشه خونه و ماشین هم داره به نظرم چشمات رو باز کن . ممکنه همه چی فیک باشه ...

مادر پدرشم کمکش کردن حدودی تو خرید اینا و مغازه داره درآمدش خوبه موبایل و ...

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2728
اونم میگ برو صدتا کلاس ولی کار نه خسته میشی🤔

شغلشون دولتی هست؟ اگربه هردلیلی توانایی کار کردن از دست بدن.چی؟ زبانت هم ادامه بدی برین فقط برای راحتی ارتباط هست یاکاری؟ کلاسهای مختلف هزینه میخواد. اگر نده بعدیک مدت چی؟

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
من باشم نمیرم میدونی چرا؟ چون مامان من شاغله و هیچ وقت خونه نبود وقتی از سرکار میومد خسته بود شاید ب ...

دقیقا حرف اونم اینه

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
اون میگ بدم میاد بیام خونه ببینم تو نیستی با دوران مجردی فرقی نداره اینجوری اخه مادرش شاغل بوده ب کا ...

من مادرم شاغل بود از کار کردن بدم میومد

فکر نکن ادم بدیه 

راست میگه بعضی خانم های شاغل واقعا وقت نمی کنند

همه شغل ها که مثل هم نیستن

منم به همین دلیل بعد بچه دار شدنم سر کار نرفتم‌چون خودم خاطره خوبی نداشتم

لزوما نمیشه گفت ادم بدیه

ولی بازم شناختت و بیشتر کن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
شغلشون دولتی هست؟ اگربه هردلیلی توانایی کار کردن از دست بدن.چی؟ زبانت هم ادامه بدی برین فقط برای راح ...

شغلش آزاد و ده ب بالا حقوقشه حالا ی ماه ده ی ماه ۱۵ متغیره

خيلي حوبه تو خونه استراحت داري

ولي مهم اينه كه كاملا داره طرز فكرشو نسبت به خانم ها نشون ميده

اين ادم ميتونه زور بگه

تسلط روي شما داشته باشه

شمارو جنس دوم بدونه

به شما به عنوان ابزار جنسي اشپز و مادر بچه ها نگاه ميكنه و نه همراه و شريك زندگي

ايشون مي خواد شما رو از حق اجتماعيت محروم كنه

اگه اينطوره و حاصري قبول كني بهتره اصلا دانشگاه نزي و وقتت تلف نشه

باور کن منم همون وقت میرسیدم از مرکز شهر تا شمال غرب اما یک زن باید کار کنه باید برای خودش هدف و در ...

نظرامون فرق داره 

وقتی ادم پول تو حسابش بیاد و بتونه ی پس انداز مخفی داشته باشه ۰را بره 

تازه من عید کلشو مرخصی میگرفتم سفر میرفتم

اما بعضی مردا واقعا پشت این حرفشون بد ذاتی نیست مثلا من مامانم شاغل بود داداشم میگفت من دلم نمیخواد بچه ام مثل من شه بیاد خودش غذاشو گرم کنه بخوره یا تنها بمونه ، ی خونه به اسم زنش خرید ، گفت تو کار کنی تهش میخوای ی خونه بخری من میخرن اجارشم برا خودت ، اما بمون خونه 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

اینکه کار داشته باشی یا نه خودت باید تصمیم بگیری، اگه کار رو برای سرگرمی میخوای خب راهای دیگه واسه سرگرم شدن و تو اجتماع بودن هست.

اما استقلال مالی برای یک خانم خییییییییییلی مهمه سعی کن یه پس انداز جدا داشته باشی که سودشو بگیری و یه مقدار هم سهام ارز دیجیتال بخر

پسرم تاج سرم
همسر من نمیزاره قبول کردم اوایل پول میداد الان پولم نمیده سرکارم نمیزاره برم😑

چ بد 

زده زیرش😥

نه ولی اگه خودت علاقه به کار بیرون نداری قبول کن

کلا یه زن باید استقلال مالی داشته باشه بعدشم برای خواب و خوردن و گردش تفریح که به دنیا نیومدی باید خودتو بکشی بالا و استعداد هاتو بهتر کنی 

اینکه کار داشته باشی یا نه خودت باید تصمیم بگیری، اگه کار رو برای سرگرمی میخوای خب راهای دیگه واسه س ...

کار برای من فال و تماشاس و میدونم اون پول میده هرچی بخوام حتی میگ کارتم دست خودت خرج کن ولی بخور بخواب بگرد😤

من باشم نمیرم میدونی چرا؟ چون مامان من شاغله و هیچ وقت خونه نبود وقتی از سرکار میومد خسته بود شاید ب ...

دقیق حرف برادرم

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2706