2703
2553
عنوان

علائم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 5270 بازدید | 46 پست

اسی جان ببخشید منم سوال دارم....خانوما پسرم یک سالو دوماهشه دوماه پیش بیست و چهارم ماه قبل ک پریود شدم رفتم دستگامو دراوردم این ماه تا امروز پری نشدم احتمال حاملگی هس؟؟مگه بعداز دستگاه دراوردن انقد زود میشه؟

پسرم دنیای منه😍😍😍منو باباش میمیریم براش🥰دنیای من تو چشماتون خلاصه میشه خداجونم هر لحضه بیشتر از قبل خوشبختمون کن یه مادردهه هشتادی💞🤱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان ببخشید سوال دارم اگه کسی هست جواب بده . من یه سیکل ۴۰روزه داشتم سیکل بعدیم آزمایش بارداریم مثبت شد ولی متاسفانه بتا اومد پایین و پریود شدم و سیکلم شد ۴۷روزه! این سیکلم روز ۳۹ یه خونریزی کم در حد یه نوارداشتم دو روز بعدشم یکم لک دیدم و امروز هیچی! ۵ ۶ روز پیشم بیبی زدم منفی بود تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه 

2720
اسی جان ببخشید منم سوال دارم....خانوما پسرم یک سالو دوماهشه دوماه پیش بیست و چهارم ماه قبل ک پریود ش ...

اگ رابطه پرخطر داشتین بله میشه

یه روزم میگم سخت بود ولی من انجامش دادم...!                    در من دختری ساز امیدواری میزند..🍃🌠
اگ رابطه پرخطر داشتین بله میشه

از پر خطر پر خطر تر بود😀

پسرم دنیای منه😍😍😍منو باباش میمیریم براش🥰دنیای من تو چشماتون خلاصه میشه خداجونم هر لحضه بیشتر از قبل خوشبختمون کن یه مادردهه هشتادی💞🤱
2714
اخه هر ماه بی بی میزنم منفی میشه میترسم

پس به خانوادت حرفی نزن تا از انرژی منفی به دور باشی. سه روز دیگه تحمل کن. انشالله بی بی چکت مثبت مثبت میشه. من خودم تا آخر 4 ماه به کسی نگفتم باردارم حتی به مادرم. 

2706