2058
2061
عنوان

علائم بارداری

398 بازدید | 46 پست

سلام عزیزای دلم نماز روضه هاتون قبول باشه🌹

من یه سوال دارم سه روز از موعدم گذشته و پریود نشدم همش ترشح سفید و ابکی دارم لباس زیرم لکه سفید میفته جوری خیس میشم که کاملا حس میکنم از یه هفته قبل پری سینه دردم شروع شده تا الان بغل سینه هام و زیرشون درد میکنه به شدت هم نفخ دارم  میتونه علائم بارداری باشه؟

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2032
عزیزم ممکنه یکی باردار باشه ولی سینه هاش درد نکنه؟

نمیدونم والا 

من خودم ن بچه دارم ن حامله ام 

فقط شنیدم اینارو 

البته دوستانی هم داشتم ک اصلا هیچ علائمی نداشتن و حامله بودن اینم باید در نظر گرفت

ممکنه علایم بارداری باشه ولی علایم پریودم هست،انشالا ب مراد دلت برسی

کاربری چهارممه!ازسال 90عضوم، خواستم که بدونید پیشکسوتم 😁😁😁یه دخمل ناز دارم، میشه برای پسردار شدنم صلوات بفرستید😁😁👶

من ماه پیش ک حامله بودم و هنوز بی بی نزده بودم 

درد سینه بخصوص نوک سینه هام 

کمر درد 

درد زیر دل مثل درد پریودی 

درد تخمدان سمت چپ 

نفخ زیاد 

تکرر ادرار 

اینارو داشتم 

ولی متاسفانه خود به خود سقط شد 😔😔

بی بی چک بزن مال منو سه روز بعدموعدم نشون داد

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خواهری های گلم یه صلوات برای سالم به دنیااومدن تودلیم بفرستین خیلی ممنونم لایک کنیدمنم براتون صلوات میفرستم.
2050
بله چند باری هم یهو زیرشکمم قبل موعدم تیر میکشید جوری که دو ثانیه به خودم میپیچیدم

منم دقیقا همین جوری میشدم 

انشاالله سر 7 روز حتما بی بی بزن اگرم خدایی نکرده منفی دیدی نا امید نشو روز 10 هم آزمایش بدی دقیق نشون میده 

ایشالا به حق همین ماه عزیز خدا دامن منتظرارو سبز کنه شما هم زیر سایه اونا 

اسی جان ببخشید منم سوال دارم....خانوما پسرم یک سالو دوماهشه دوماه پیش بیست و چهارم ماه قبل ک پریود شدم رفتم دستگامو دراوردم این ماه تا امروز پری نشدم احتمال حاملگی هس؟؟مگه بعداز دستگاه دراوردن انقد زود میشه؟

پسرم دنیای منه😍😍😍منو باباش میمیریم براش🥰دنیای من تو چشماتون خلاصه میشه خداجونم هر لحضه بیشتر از قبل خوشبختمون کن یه مادردهه هشتادی💞🤱

سلام دوستان ببخشید سوال دارم اگه کسی هست جواب بده . من یه سیکل ۴۰روزه داشتم سیکل بعدیم آزمایش بارداریم مثبت شد ولی متاسفانه بتا اومد پایین و پریود شدم و سیکلم شد ۴۷روزه! این سیکلم روز ۳۹ یه خونریزی کم در حد یه نوارداشتم دو روز بعدشم یکم لک دیدم و امروز هیچی! ۵ ۶ روز پیشم بیبی زدم منفی بود تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه 

خدای بزرگ و مهربانم به داده و نداده ات شکر هزار بار شکر...
والا ۴ ساله میزنم دیگه میترسم جرات ندارم

ایشالا مثبته سابقه تاخیرداشتی؟؟؟

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خواهری های گلم یه صلوات برای سالم به دنیااومدن تودلیم بفرستین خیلی ممنونم لایک کنیدمنم براتون صلوات میفرستم.
1718