2726
عنوان

نمد چرا انقدر به درس بی حس شدم عین خیالمم نیست کلاسااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 135 پست

شماهم مثل من‌نگران نمراتتون هستید؟ولی حوصله ندارید درس بخونید😂😂😂من اینجوریم 

هرشب استرس دارم برای نمراتم ولی نمیخونم😑🤐

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره راست میگویی.. مشکل اینجا هدفی ندارم

بایا کن😂😂😂🤐🤐🤐

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
من کلاس‌و امتحان دارم ولی همش تو واتپد و نی‌نی‌سایت می چرخم به شدت بیخیال شدم حتی اگه بیفتم برام مه ...

دقیقاا چی میشد امسال کلا مدرسه کنسل بود والا باز ما خوندن نوشتن بلدیم بیچاره مادرهای کلاس اولیا😐😭

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
2728
شماهم مثل من‌نگران نمراتتون هستید؟ولی حوصله ندارید درس بخونید😂😂😂من اینجوریم  هرشب استرس دار ...

من شبا استرس دارم روزا بیخیالم😌

و این چرخه ادامه دارد

#پروازی_ام. 
من کلاس‌و امتحان دارم ولی همش تو واتپد و نی‌نی‌سایت می چرخم به شدت بیخیال شدم حتی اگه بیفتم برام مه ...

منم عین تو..

کتاب بازمیکنم بخونم حس میکنم کتاب فحشم میده ..

می بندم میزارم کنار :|

من شبا استرس دارم روزا بیخیالم😌 و این چرخه ادامه دارد

😂😂😂

منم عین تو.. کتاب بازمیکنم بخونم حس میکنم کتاب فحشم میده .. می بندم میزارم کنار :|

منم همینجوریم😂😐

کتابمو باز میکنم همون لحظه خوابم‌میگیره :/

ما امروز استثنا ساعت ده صبح کلاس داریم😌

ما امروز استثنا کلاس نداریم😌

عضو اکیپ علمی تخیلی♡ رییس اکیپ ماورایی^-^کسی را دوست دارم برای همین با رنگ خونم مینویسم میترسم نفهمه اما من بازم دوستش میدارم و خواهم داشت سخته دوریش برام نمیدونهمیخوام بفهمه نمیفهمه میخوام بهش راحت و مستقیم بگم اما نمیتونم بگم😔کاش یک روزی بفهمه😢                                        یکی توی دلمه فرق داره با همه واسش جونمم بدم بازم خیلی کمه یه حسیه تو چشاش دلم رفته براش مثل اون دیگه نیست واسه من بشه کاش😔
دقیقاا چی میشد امسال کلا مدرسه کنسل بود والا باز ما خوندن نوشتن بلدیم بیچاره مادرهای کلاس اولیا😐😭

هم خودم هم مامانم میگم تعطیل میکردن بهتر بودحداقل با یه سال میفتادیم عقب ولی با پایه ضعیف نمیرفتیم بالا منی که معدلم ۲۰ بود الا زیر ۱۶😢😢

ما امروز استثنا کلاس نداریم😌

خداشانس بده😂😐🤐

یک_عدد_خرشانس😒#  

نگو 

انقدر .. شانسم که 

عضو اکیپ علمی تخیلی♡ رییس اکیپ ماورایی^-^کسی را دوست دارم برای همین با رنگ خونم مینویسم میترسم نفهمه اما من بازم دوستش میدارم و خواهم داشت سخته دوریش برام نمیدونهمیخوام بفهمه نمیفهمه میخوام بهش راحت و مستقیم بگم اما نمیتونم بگم😔کاش یک روزی بفهمه😢                                        یکی توی دلمه فرق داره با همه واسش جونمم بدم بازم خیلی کمه یه حسیه تو چشاش دلم رفته براش مثل اون دیگه نیست واسه من بشه کاش😔
نگو  انقدر .. شانسم که

🤐😂

2706