2410
2553
عنوان

خواستگاری از همه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 116 پست

به عنوان خواهر بزرگتر میگم حداقل دو سال دیگه صبر کن.

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🙂ماام یه مورد داشتیم میگفت اگه میخواین برم سر کار باید برام زن بگیرین😐

زحمتش میشه بره سر کار ،ن بابا پسره تو سه شرکت کار می‌کنه خونه ماشین ندارع درآمدم فک نکنم ۶ تومن بشه

دقیقا

حالا عمم دیروز نشسته کلی نصیحتم کرده که انقدر خودتو دست پایین نگیر 

این دست پایین گرفتن نیست، این منطقی فکر کردنه 

من الان که خونه بابامم هم همه چی دارم، هم اینکه خب شعورم میرسه که اگه پسر بودم همین شرایط رو داشتم اگه پسر بودم آیا میتونستم؟؟؟؟؟ پس گیر بیخود نمیدم، 

آدم مستاجر باشه اما زندگی کنه☺️✌🏻

حتی من بنظرم اگه ازدواج کنم عروسی نمیگیرم خرج عروسی و میارم سر خونه زندگیم، 

یه مهمونی خودمونی میدم😅

#سیاوش_یزدانی💙
2456
اگه دختر داشتم : اول نگاه میکنم ببینم پسر خوبیه ؟ اخلاقش چطوره ؟ شرایطش اوکیه واسه ی پسر ۲۳ ساله&n ...

اقا رئسم هواییم کرده میگه زن بگیر😂😂😂😂

ببین  راحت تر بگم

نمیگم  ازدواج پیشرفت میاره و...

اما من پسرم خب با جنس مخالف بودم و خواهم  بود

اما با خودم میگم‌چ کاریه

مگه دل ادم ورزشگاه ازادیه

ادم  ی نفرو انتخاب کنه

دوسال بعد عروسی میکنه

و هم تو این مدت پیشرفت میکنه

افرین کاملا درسته خب با توجه ب  اموزش پروش و دانشگاه و خدمت ادم  تو  ۲۲ سالگی وارد ...

بله واقع بینانه نگاه کنیم شرایط اقتصادی فوق العاده سخت شده ویه دخترنبایدرویاهاوآرزوهای خونه پدرشو بیاره برای همسرش چون اونم یه انسانه وبه طبع درگیراین شرایط اقتصادی هست ورسماقول چراغ جادونیست،هرکس یه معیارایی داره من خودم به شخصه اول تحصیلات طرف،بعدنوع برخوردش مخصوصا توجمع خیلی برام مهمه اینکه فردباسوادی باشه نه صرفا تحصیلات بلکه درکناراون سواداجتماعی خوبی داشته باشه بعدمسئولیت پذیربودنش،مثلااگه یکی بیاد بهترین ماشین وخونه هم داشته باشه ولی همه اینهاروپدرگرامی براش خریده باشه ندیده قبول نمیکنم چون این آدم مردی نیست که بشه روش حساب کردوفرداکه پدرش نباشه کاسه چه کنم چه کنم دست میگیره،بعدش نوع فکرطرف هست یه زمانی میبینی طرف مقابلت جایگاه متوسطی داره ولی هوش خوبی داره تومیدونی بااین آدم ونوع فکرش میتونی تایکی دوسال دیگه به جاهای بالاتری برسی واین خودش یه مزیت به حساب میاد.

2714
حالا عمم دیروز نشسته کلی نصیحتم کرده که انقدر خودتو دست پایین نگیر  این دست پایین گرفتن نیست، ...

ببین تو منطقی هستی

ی پسر ۲۳ ساله ک  خودش ب این نقطه رسیده

خیلی خیلی جلوعه

والا  هم دانشگاهی  هم کلاسیم اکثرا بیکارن

البته ایشالا برن سر کار

2706