2726
عنوان

خلقیات ما ایرانیان !

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 69 پست
دوست گرامی ،موضوع تاپیک انتقادیا توهین یک انسان غربی از ایرانی هاست ،من میگم همه این خصلتهای بد و بد ...

تعصب بیجا موجب کوری عقل میشه.

لطفا دیگه ریپ نکنید جواب نمیدم .موفق باشید و به دنیای خیالیِ زیبای خودتون برگردید

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولمون کن عزیز ،یه زمانی برای این مملکت جوونامون جونشونو دادن ،بعد اونوقت الان در مقابل توهین یه عده ...

شما بگو جوونای ما برای چی خونشونو دادن؟؟؟؟

چقدر الان اون آرمان ها تحقق پیدا کرده؟؟؟؟؟8 سال تموم برای چی جنگیدن که برسیم به اینجا؟ خودتم میدونی ایران الان

همیشه سعی کنید :چشمانی داشته باشید که بهترین ها را در آدم ها ببیند...قلبی که خطاکارترین ها را ببخشد...ذهنی که بدیها را فراموش کند ...و روحی که هیچگاه ایمانش به خدا را از دست ندهد.
2728
شما بگو جوونای ما برای چی خونشونو دادن؟؟؟؟ چقدر الان اون آرمان ها تحقق پیدا کرده؟؟؟؟؟8 سال تموم برا ...

خوب اخه شاید خاکمون می رفت حداقل اونو نزاشتن خاکو دادن بقیشو بلد نبودیم اونا چیکار کنن

بخاطر فرهنگمون چقدر تو دنیا مشهور بودیم؟ یه زمان سفر به کشورمون خودش یه افتخار برای سرزمینای دیگه بو ...

تا یه حدی موافقم در کل ولی به نظرم همه حق انتخاب دارن برا نوع زندگیشون و امر به معروف و نهی از منکرم مراتبی داره که رعایت نمی شه و اغلب بیشتر شبیه دخالت و فضولی تو زندگی مردمه

می دونین نمی دونم از کی از کجا شروع شد ولی نصف بیشتر مشکلات فرهنگی ما به نظرم از پول پرستیه که آدما انقدر کم مایه شدن که ولسه چندرغاز دست به هر کاری می زنن به نظرم از نداشتن ایمانه 

هر آدمی هم خوبی داره هم بدی .ایرانیا هم مستثنی نیستن ماهم قطعا ویژگی های منفی داریم .خود برتر بینی ی ...

اتفاقا خودکوچک بینی از خصلتهامونه، خودتون جواب خودتونو دادید، هر انسانی در هرجای این کره خاکی و در هر جامعخه ای خصلتهای خوب و بد داره و این خصلتهارو دلیل نداره،فرهنگ اون جامعه تلقی کنیم ، تو اروپا و آمریکا بعضی کودکان زیر10سالشون تو مدارسشون مرتکب قتل میشن ،الان باید بگیم آمریکایی ها قاتلن؟

شما بگو جوونای ما برای چی خونشونو دادن؟؟؟؟ چقدر الان اون آرمان ها تحقق پیدا کرده؟؟؟؟؟8 سال تموم برا ...

اون جوونا در حد خودشون کارو انجام دادن

بقیش وظیفه ما بود

نمیدونم کجای کارو اشتباه رفتیم واقعا که الان به این وضع رسیدیم 

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
تا یه حدی موافقم در کل ولی به نظرم همه حق انتخاب دارن برا نوع زندگیشون و امر به معروف و نهی از منکرم ...

منم موافقم 

کلا حد اعتدال رعایت هیچ جا نمیشه یا سرشون تو زندگی مردمه یا خیلی بی تفاوت🥴

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿

بحث رو سیاسی نکنید لطفا ...وگرنه مجبورم قفل کنم دوستان گرامی

ما اینجاییم چیز جدید یاد بگیریم وگرنه از این بحثای سیاسی تا دلتون بخواد تو صدا و سیما و ماهواره و شبکه های اجتماعی هست

نظراتی بدید برای اصلاح فرهنگ خودمون...همین الان اینجا 1جامعه خیلی خیلی کوچیکه دقت کنین طاقت یه نظر مخالف همو نداریم حتی و این وحشتناکه

خوب اخه شاید خاکمون می رفت حداقل اونو نزاشتن خاکو دادن بقیشو بلد نبودیم اونا چیکار کنن

عزیز من جنگ میتونست همون سال اول تموم بشه و این همه خون جوونای مردم نریزه....همون تصمیمی که 8 سال بعد گرفته شد همون اول هم میتونست گرفته بشه....ایران ضعف مدیریتی داره...

همیشه سعی کنید :چشمانی داشته باشید که بهترین ها را در آدم ها ببیند...قلبی که خطاکارترین ها را ببخشد...ذهنی که بدیها را فراموش کند ...و روحی که هیچگاه ایمانش به خدا را از دست ندهد.
قبول دارم...هیج جا ایران‌نمیشه واس ما ایرانیا  ولی ایران دیگه ایران قدیم نیس...

ایران قدیم نیس چون دیگه مردممون خودشونو باور ندارن ،همه میخوان برن ،خدا لعنت کنه مسئولینو از کوچیکترین تا بزرکترینشون

ولمون کن عزیز ،یه زمانی برای این مملکت جوونامون جونشونو دادن ،بعد اونوقت الان در مقابل توهین یه عده ...

عزیزم فرق هست بین وطن پرستی و تعصب بی جا لطفا از اسم شهدا سو استفاده نکن شهدا به نظرت از اینکه هر کی به یه مقامی می رسه می شه چپاول گر راضین این همه رشوه خواری فساد و... تو جامعه هست راضین شهدا؟؟ 

من هرگز از غربی ها بت نمیسازم دوست گرامی....من 37 سالمه و اتفاقا رفتم و از نزدیک هم دیدم و البته که ...

😐اینجا برای تبادل نظره ،اگر نظر من ناراحتتون میکنه ،باید تاپیکو قفل میکردید،درکل تشکر

بخاطر فرهنگمون چقدر تو دنیا مشهور بودیم؟ یه زمان سفر به کشورمون خودش یه افتخار برای سرزمینای دیگه بو ...

نه عزیزم فرهنگ ما رو مدیریت ناکارامد زیر سوال برده...

2706