2733
2734
عنوان

عروسمون

1109 بازدید | 38 پست

عروسمون یک کار اشتباهی در جمع کرد به برادر کوچیکم وخانمش توهین کرد داداشمم هیچی نگفت من به داداشم تذکر دادم کارت درست نیست طرفداری زنشو کرد گفت خانمم خوبه گفتم من نگفتم بده ولی تو هم با ایشون دوست شدی درست نیست کسی رو که با خانمش دوست شده محکوم کنی حالا که ازدواج کردن نمیکردن هم مهم نبود اشنا شدن توافق نداشتن ورها میکردن خلاصه از اون روز عروسمون به من کم محلی میکنه یک خط درمیان.چی کار کنم بهش مسیج دادم دوروز بعد جواب میده به نظرتون بی تفاوت باشم خودم فکر میکنم دیگه مسیج ندم وامد احترام بزلرم ولی دیگه خارج از محیط خانواده در مجازی واینور اونور کاری بهش نداشته باشم

فقط بی محلش کن نه پیام نه چیزی تو جمع هم دیدی ی سلام و تمام 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احترام باید متناسب با لیاقت هرکس باشه عروس شما لیاقت احترام زیادی رو نداره در حد خودش باهاش رفتار کنید

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2728

اره کاریش نداشته باش

البته ب نظرم اگر داداشت و خانمش از حرف زن داداشت ناراحت شدن خودشون باید میگفتن و شما دخالت نمیکردین

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
بهش احترام بزار هر وقت میبینی،،،ولی دیگه پیگیر اون موضوع نباش، اهمیت نده، اهمیت بدی فکر میکنه محقه و ...

کلا ادم مودبی نیست عروس کوچیکمونو با حرفش له کرد بنده خدارو بابا مامانم خیلی ناراحت شدن 

2738

اره همی کارو کن...ب عروس کوچیکه بی ادبی کرده اون باید جواب بده یا سرد بشه شما مسئولیتت چیه تذکر میدی؟خودتو خراب میکنی و از چشم میندازی...داداشتم بهترین کارو کرد ک ن تو جمع ن پیش شما همسرشو ضایع نکرد.

شاید تو خلوت بهش تذکر بده...ک قطعا راجب اون زمان باهم صحبت کردن ک ب گوشش رسونده حرف شما رو...

👪
اره کاریش نداشته باش البته ب نظرم اگر داداشت و خانمش از حرف زن داداشت ناراحت شدن خودشون باید میگفتن ...

بنده خدا داداشم سرخ شد پدر مادرم بهش گفتن ولی خودشو زد به اون راه داداشم خیلی کم حرفه به من گفت عروسمون گفت من به احترام شما نشستم منم از همه بزرگترم تذکر دادم البته قبلش پدرم بهش گفت

احترام بزارید با سیاست رفتار کنید 

دیگه جایی از این موضوع صحبت نکنید حتما فهمیدن اشتباه کردن 

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
اون داره به تو بی محلی میکنه.زشت نیست؟ بعد تو مثل خودش رفتار کنی زشته؟! عجبببب

اخه ادم دردسر سازیه از قصد داره میکنه که من چیزی بگم دعوا درست کنه من فکر میکنم زیاد سمتش نرم بهتره دیگه تو واتس اپ حرف نمیزنم باهاش امد خونمونم بیشتر با داداشم حرف میزنم

اره همی کارو کن...ب عروس کوچیکه بی ادبی کرده اون باید جواب بده یا سرد بشه شما مسئولیتت چیه تذکر میدی ...

با نظر شما موافق نیستم تذکرم اشتباه نبود ولی دوست هم ندارم داداشم زنشو ضایع کنه استباه پیش میاد.هیچ کدوممون کامل نیستیم

احترام بزارید با سیاست رفتار کنید  دیگه جایی از این موضوع صحبت نکنید حتما فهمیدن اشتباه کردن&n ...

اره با سیاست رفتار کردن بهترین حالته.چون خراب کردن راحته ولی درست ساختن سخته.من حرکتی کنم داداشم وزنش میرن دیگه دیر به دیر میان پدر مادرم اذیت میشن

2706