2703
2553

با پنبه گلاب بمال به پیشونیتو شقیقه هاتو زیر بینیت بعد دوتا پنبه رو باگلای خیس کن بزار رو چشمات تو یه جای تاریک نیم ساعت بعد بیام ببینم خوب شدی یانه

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مایعات زیاد بخور برو جای تاریک و سروصدا سرتم دستمال ببنداحتمالا میگرنه که انقد طول کشیده

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊
تو رو خدا کمکم کنید ، هر کی سردرد بگیره خیلی سخته درکم کنید کمکم کنییید

دارچین و با اب قاطی کن مث خمیر ک شد بمال ب پیشونیت و شقیقه اگه تحمل کنی سوزششو دردتو خیلی کم میکنه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2714
گلاب ندارم

من راه حل قطعی رو‌گفتم دوست داشتی حتما امتحان کن

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
کسی روشی نداشت 

آب زیاد.

بوی نعنا.

جای ساکت

چشم بسته

گوشی خاموش

خواب

من خودم آرام بخش. مسکن و شیاف دیکلوفناک با هم استفاده میکنم بعد کارهای بالا.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
آره میگرن دارم ، ولی نمی‌دونم چکار کنم

میگرن حساسیت به بو هم داره دارچین و گلاب که دوستان گفتن احتمالا بدترش میکنه یعنی برا من که همینطور بوده تو سردردام به بو حساسیت نشون میدم 

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊
آره میگرن دارم ، ولی نمی‌دونم چکار کنم

منم میگرن دارم. همیشه شیاف خونه داشته باش.

و گوشی دردشو بد تر میکنه. جای بدون نور و صدا . آبنبات نعنا عالیه

آب زیاد. بوی نعنا. جای ساکت چشم بسته گوشی خاموش خواب من خودم آرام بخش. مسکن و شیاف دیکلوفناک ب ...

البته دمای اتاق باید پایین باشه پنجره باز تا هوای تازه بیاد‌

من زمستونم پنجره باز میذارم موقع سر درد. تاثیر داره