2737
2739
عنوان

دختره یا پسر؟

95 بازدید | 12 پست

سلام دوستااای گلمم ممنون میشم اگ چیزی میدونید بهم بگین 

من متوجه شدم ک باردارم و وقتی سونو رفتم ۷ هفته و دو روزم بود جنین سمت چپ بود و ضربانش ۱۶۵ و ۱۱ میل بود یکی از دوستام ک بارداره گف بچت خیلی کووووچیکه من تو ۷هفته ۱۸ میل بود بچم حالا از اینا بگذریم اینا مهم نیس الان دقیق ۸ هفتمه و دوس دارم بدونم بچم پسره یا دختره همش هم ترش میخورم و خیلییی تنبل شدم حالت تهوع هم ک دارم اصلا دلم چیزی نمیخاد چیزیم نمیتونم بخورم اصلاااا جنسیتش برام مهم نیس ولی دل ت دلم نیس ک بدونم قراره دختر دار بشم یا پسر دار😍جفتشونم دوس دارم مهم سالم بودنشه ممنون میشم از تجربه هاتون بگین❤

بچه ات دختره مبارک باشع

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ات دختره مبارک باشع

فامیرامون بچه پسر ندارن ت فامیل هی چشمشون رو منه میگن ایشالله ک پسره ایشالله ک پسره عقده هاشون و رو من خالی میکنن خیلی ناراحتم میکنن🙁هرچی خدا بخواد همون میشه فقط سالم باشه😗

فامیرامون بچه پسر ندارن ت فامیل هی چشمشون رو منه میگن ایشالله ک پسره ایشالله ک پسره عقده هاشون و رو ...

عیبی نداره مهم خودتی عزیزم و اینکه خدا بهت ایشالله فرزند سالم و صالح بده 

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    

مبارکه.بسلامتی انشاالله.از روش تست با کلم قرمز استفاده کن.رد خور نداره.یه مقدار کلم قرمز خورد کن یکم آب بریز روش بذار یکم بجوشه که رنگ بندازه.بعد یه مقدار ازش بریز تو لیوان یکبارمصرف بذار خنک شه به همون مقدار از ادرارت بهش اضافه کن.اگه رنگش تیره شد بچه دختره و اگه رنگش روشن شد بچتون پسره.

2738
۱۳ هفتگی فک کنم احتمال میدن و دقیقش تو ۱۸ هفته معلوم‌میشه فک کنمااا من چیزی راجبش نمیدونم

نه سیزده هفته هرچی بهت گفت احتال نوددرصد درسته راستی اگه دوست داری زودتر بفهمی ازمایش خون توی هشت هفتگی جنسیت رو نشون میده اما فکر کنم هزینش یخورده زیاد باشه

منم تازه فهمیدم باردارم 6 هفتمه   

ان شالله که سالمه 

هرچی باشه بعد از بدنیا اومدنش عادی میشه

همه اولش حساسن

خودمم دل تو دلم نیست زودتر برم سونو

اگه میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستید