2737
2739
عنوان

یعنی خدا منو با تنهایی و بی دوستی امتحان کرده ؟ 😶😶😢

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 64 پست
اصلا تقصیر خدا نیست،. تقصیر از خودت هست که مهارت های اجتماعی را یاد نگرفتی دوستای ما را که خدا بهمو ...

اها . ن اخه من کلا شرایط بهم تحمیل شد . منم  دوست نداشتم ب خاطر همین تنها موندم.‌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اها . ن اخه من کلا شرایط بهم تحمیل شد . منم  دوست نداشتم ب خاطر همین تنها موندم.‌

اشکالی نداره هر کسی یه شرایط نا خوش آیند داره ولی مشکل این جاست که ما فراموشش نمی‌کنیم و توی اون شرایط میمونیم. مثلا همش یادمون میاد توی مدرسه دوست نداریم و این باعث میشه اعتماد به نفس پیدا کردن دوست جدید نداشته باشیم. 

کتابی که گفتم را بخون خیلی خوبه. 

شما کافیه به صورت ها نگاه کنی، لبخند بزنی، یه سوال راجب به آب و هوا بپرسی. 

مثلا یه مهمونی رفتی، به دخترشون بگو چه میکنی، همه چیز خوبه؟ اگه گفت نقاشی میکشم بگو چه عالی میتونم یه عکس یا نمونه شو ببینم؟ بعد ازش بخواه اگه پیج داره بهت بده. یا بگو منم همیشه نقاشی دوست داشتم تو از کجا شروع کردی. 

به دیالوگ فیلم ها دقت کن چی میپرسن. 

توی کلاس های هنری، کارهای اجتماعی دوست پیدا میشه. 

2731
اشکالی نداره هر کسی یه شرایط نا خوش آیند داره ولی مشکل این جاست که ما فراموشش نمی‌کنیم و توی اون شرا ...

مشکلم دوست پیدا کردن نیست . بلدم . اینو هزارربار ب مامانم گفتم هزار بار من از اونجا بدم می اومد .