2733
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 22 پست
تو داری منو انقدر کنجکاو میکنی که سن نامزدت چنده خب یا بگو چنده یا اصلا نگو خیلی و بیشتره و فلان نمی ...

😂😂😂وجدانا میگم ولی گیر نده برم سحری بخورم بیام بعد گیر بده

آقا نریزید رو سرم جان ما 

گشنه میمونم فردا😋😆😆😆

من ۱۹ و اون ۴۱🙈🙈🙈بهش نمیخوره البته

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
😂😂😂وجدانا میگم ولی گیر نده برم سحری بخورم بیام بعد گیر بده آقا نریزید رو سرم جان ما  گشنه ...

چه اشکالی داره اگه همو دوست داشته باشین خیلی هم خوب

یه وقتایی یه چیزای میفهمی که میگی کاش زودتر میفهمیدم درسته دردناکه ها ولی یه وقتایی مجبوری به واقعیت ها پی ببری ولی وقتی میفهمی  که دیگه دیره!خیلیم دیره  یه شب ،شب،شبه تیره انگا روح اَ تنت میره دل اَ ننه بابا اَ رفیق حتی اَ وطنت سیره    پیچیدم به بازی اَ هر کی بگی بریدم :))حوصله بحث ندارم ولی گوش به حرف تو میدم:/   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میرم هر وقت اومدی بلایکم

یه وقتایی یه چیزای میفهمی که میگی کاش زودتر میفهمیدم درسته دردناکه ها ولی یه وقتایی مجبوری به واقعیت ها پی ببری ولی وقتی میفهمی  که دیگه دیره!خیلیم دیره  یه شب ،شب،شبه تیره انگا روح اَ تنت میره دل اَ ننه بابا اَ رفیق حتی اَ وطنت سیره    پیچیدم به بازی اَ هر کی بگی بریدم :))حوصله بحث ندارم ولی گوش به حرف تو میدم:/   
2731
چه اشکالی داره اگه همو دوست داشته باشین خیلی هم خوب

مرسی عزیزدلم😍😍😍

عاشق همیم 

گرچه اون بنده خدا می‌ترسید بیاد جلو میگفت بابا دختر دوست دارم ولی جای بچه نداشته منی🤣🤣🤣

منم گفتم مشکلی ندارم با سن و سالت اونم هفته بعدش با مامانش اومد😍

و بابام اولا مخالفت کرد بعد دید من ول کن پسره نیستم گفت باشه مبارکه 😆

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738