2733
2739
عنوان

ازدواج

151 بازدید | 22 پست

در چه شرایطی ازدواج در سن 18.19 سالگی خوبه؟

البتع برای نامزدی حالا تا 3.4 سال بعد ک عروسی کنن

یکی تو 18 هیچی متوجه نمیشه میگن واس اون خوب نیت

اما واس چ کسی خوبه؟😄

من ۱۹ سالمه نامزدم😆🤚

از ۱۷ سالگی باهاش دوست بودم 

سنش ازم خیلی بیشتره

دوست ندارم بگم سنش رو 

درسمم عالیه و سعی میکنم منطقی فکر کنم 

و خیلی سرسنگین هستم و البته درونگرا

جوریکه هرکسی نمیتونه باهام شوخی کنه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به بلوغ عقلی و عاطفی رسیده باشه

وارد دانشگاه هم شده باشه یا حداقل توی جامعه زیاد رفته باشخ

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2731
من ۱۹ سالمه نامزدم😆🤚 از ۱۷ سالگی باهاش دوست بودم  سنش ازم خیلی بیشتره دوست ندارم بگم سنش ر ...

عزیزم الان راضی هستی؟؟منم همینم شرایطش الان فراهم شده و واقعا دوست داریم همو مخصوصا خانواده هامون ک خیلی جورن،فقط میگن من بچم😟 میشه در کنار ازدواج،درس هم خوند بنظرت؟؟؟؟

بستگی داره 

مثلا من یکیو میشناسم تو اینستا  همیشه فک میکردم سی ساله باشه از لحاظ ظاهر و ... بعد فهمیدم متولد ۸۵!!!!

بعضیا از نظر فکریم بالغن اینا اگه خودشون خیلی طرف مقابلو

دوس داشتن ازدواج کنن مشکلی نداره بنظرم 

از نظر من با مردی که ۲۴ اینا باشه و مهربون و خوش اخلاق و با وضع مالی تقریبا خوب 

خوشبخت ترین میشی من خودم ۱۸ سالمه و مجرد ولی یکی را دیدم ۱۸ سالگی ازدواج کرد با این شرایط الان رو ابر هاس

یه وقتایی یه چیزای میفهمی که میگی کاش زودتر میفهمیدم درسته دردناکه ها ولی یه وقتایی مجبوری به واقعیت ها پی ببری ولی وقتی میفهمی  که دیگه دیره!خیلیم دیره  یه شب ،شب،شبه تیره انگا روح اَ تنت میره دل اَ ننه بابا اَ رفیق حتی اَ وطنت سیره    پیچیدم به بازی اَ هر کی بگی بریدم :))حوصله بحث ندارم ولی گوش به حرف تو میدم:/   

عزیزم بستگی به طرف مقابل داره اگه اخلاقش اوکی باشه همچی داشته باشه 

و دخترم فهمیده باشه با سختیای زندگی کنار بیاد خوبه ازدواج کنه چون زندگی بالا پایین خیلی داره اگه خوشی داره غمم داره مریضی داره ناخوشی داره گاهی شاید وضع مالی مرد بد بشه گاهی عالی بشه اگه با اینا همه کنار میای حتما ازدوج کن منم 18ازدواج کردم خداروشکر راضیم

2738
از نظر من با مردی که ۲۴ اینا باشه و مهربون و خوش اخلاق و با وضع مالی تقریبا خوب  خوشبخت ترین م ...

مرد 29 باشه اما فوق العاده مهربون و متین چی؟؟؟یا شرایط مالی و ظاهری خانوادکی همه چی اوکی

فقط تنهاااا مشکل سن منهههه😔همه میگن ن زوده پشیمون میشی ولی دوسش دارم فکر نمیکنم ک هیچوقت کسی ب چشممم بیاد

عزیزم بستگی به طرف مقابل داره اگه اخلاقش اوکی باشه همچی داشته باشه  و دخترم فهمیده باشه با سخت ...

اره وقتی تصورشم کردم میتونم از پسش برمیام خوبه شرایط همه چی اوکیه عشق و اعتماد و احترام هست سن یکم دو دلم کرده بود با حرف شما بهتر شدم خیلی ممنون ک وقت گذاشتین

عزیزم الان راضی هستی؟؟منم همینم شرایطش الان فراهم شده و واقعا دوست داریم همو مخصوصا خانواده هامون ک ...

خب راستش اگه بخوای بعد نامزدی و این داستانا تازه بری دانشگاه و بیفتی تو پروسه کنکور 

که واقع بینانه ببخشید رک میگم نمیشه 

چون دیدم به عینه کسی که برا کنکور میخوند و نامزد کرد و دیگه انقد درگیر شوهر و اینا شد هیچ درسی نخوند

اول سعی کن طرفت رو تو مشتت داشته باشی 

از پل کنکور که رد شدی و دانشگاهت اوکی شد 

بله رو بده و حله

من خودم پایه درسیم خیلی قوی بود و تیزهوشانی بودم و با اینکه زیاد نمیخونم ولی درسم اوکیه 

اینم که میگی بچه هستی و اینا 

درسته عزیز

ولی من خودم با کسی عقد کردم که سنش ازم خیلی بیشتره 

و اوکی هم هستیم 

این برمیگرده به نگرش خودت دیگه 

چون هست کسی که تو ۲۷ سالگی هم بچگونه است رفتارش و برعکس

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
مرد 29 باشه اما فوق العاده مهربون و متین چی؟؟؟یا شرایط مالی و ظاهری خانوادکی همه چی اوکی فقط تنه ...

نه عزیزم فاصله سنی تا ۱۵ سال خوبه ولی اگه یکم کم باشه بهتره زبون همو میفهمن 

یه وقتایی یه چیزای میفهمی که میگی کاش زودتر میفهمیدم درسته دردناکه ها ولی یه وقتایی مجبوری به واقعیت ها پی ببری ولی وقتی میفهمی  که دیگه دیره!خیلیم دیره  یه شب ،شب،شبه تیره انگا روح اَ تنت میره دل اَ ننه بابا اَ رفیق حتی اَ وطنت سیره    پیچیدم به بازی اَ هر کی بگی بریدم :))حوصله بحث ندارم ولی گوش به حرف تو میدم:/   
خب راستش اگه بخوای بعد نامزدی و این داستانا تازه بری دانشگاه و بیفتی تو پروسه کنکور  که واقع ب ...

تو داری منو انقدر کنجکاو میکنی که سن نامزدت چنده خب یا بگو چنده یا اصلا نگو خیلی و بیشتره و فلان نمیدونی یکی مثل من الان داره از فضولی میمیره 😂😂😂

نه عزیزم فاصله سنی تا ۱۵ سال خوبه ولی اگه یکم کم باشه بهتره زبون همو میفهمن 

ولی خب اینی که شما میگی هم خوبه بنظرم  

2706