2737
2734
عنوان

بدم میاد ازدواج میکنن دیگه محل نمیدنا😂

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 42 پست
من اخر 18بود عزیزم که عقد کردم

الان تاپیک سن ازدواج گذاشتم میشه اچنجا بگی راضی هستی یا ن؟منم سنم همینه ولی میخوام ازدواج کنم شرایطش اوکیه همه چی ولی همه میگن نه پشیمون میسی😔

اره والا دوست منم لحنش هم عوض شده با ناز حرف میزنه من ک دیگ رابطمو باهاشون کم رنگ کردم

وای اره لحن دوست منم عوض شدددددد ب نکته ظریفی اشاره کردی

خیلی وسواس هم شد هر جایی نمیشینه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این نوع دوستا زیاده که وقتی شوهر میکنن سریع رفتارشون عوض میشه 

یه وقتایی یه چیزای میفهمی که میگی کاش زودتر میفهمیدم درسته دردناکه ها ولی یه وقتایی مجبوری به واقعیت ها پی ببری ولی وقتی میفهمی  که دیگه دیره!خیلیم دیره  یه شب ،شب،شبه تیره انگا روح اَ تنت میره دل اَ ننه بابا اَ رفیق حتی اَ وطنت سیره    پیچیدم به بازی اَ هر کی بگی بریدم :))حوصله بحث ندارم ولی گوش به حرف تو میدم:/   
وای اره لحن دوست منم عوض شدددددد ب نکته ظریفی اشاره کردی خیلی وسواس هم شد هر جایی نمیشینه😂

ی بار واتمو پاک کردم ک دیگ چشمم ب پیاماش نخوره دوستم اصرار کرد نصب کردم

خیلی رومخن

2728

واااای دلم خونه خواهرررر

یه دوستی دارم ک سه ماهه شوهر کرده حالا شوهره از همه لحاظ ددداااغون یه چی میگم یه چی میشنوی ک چقدر داغونه 

حالا این رفیقم قبلا روزی صدبار پی ام میداد حالا پی ام ک نمیده هیچ فداسرم امروز دیدم اکانتمو پاک کرده😑😏😏با خودم گفتم دلی ناراحت نشو لابد ترسیده شوهر ریقوش عکس پروفاتو ببینه بگ چ کلاهی ب سرم رفته😑🤣🤭 خدا خوب در و تخته رو براهم ساخته

دختره ی بی معرفت

2738
فقط من دیوونم به خاطر دوستام می خواستم شوهر نکنم

از خدا برات دنیا دنیا شادی خواستم

الهی که طعم شیرین زندگی رو به زودی زود با جون و دلت بچشی،از اعماق وجودت🙏

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍

اولاش اینجورین😐

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///