2726
عنوان

شما باشید چیکار میکنید

112 بازدید | 11 پست

من یدونه پسر سه ساله دارم که خیلی دوست داره با بچه های دیگه بازی کنه. بچه های محله ما همه از شش ساله به بالان و دائم توی کوچه بازی میکنن. اصلا من فرهنگ و خیلی کارهاشونو دوست ندارم. بچم صداشونو میشنوه دائم میگه میخوام برم باهاشون بازی کنم. از صب تاشبم فقط تو فکر اوناست و درموردشون میگه. چیکار کنم کلافم میکنه دیگه. اوناهم یا میترسوننش یا وسیله هاو میگیرن اما بازم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داره بچه با بچه خوشه  یه همبازی واسش پیدا کن درهفته یا روزی یکی دو ساعت کنار هم باشن پارکی خونه تنها که نمیشه نگه داریش 

از سال ۹۲ تا الان سه تا کاربری داشتم هرسه بار تعلیق تعلیق تعلیق چرا چرا این بود آرمان های ما🤕🤕🤕
2728
خودت برو‌ از دور دست هواشو داشته باش.یه ساعت بازی کرد بیارش خونه

اوه چندبار همین کارو کردم باور کن بعداز ساعتها با جیغ و گریه و زدن من و آبرو ریزی آوردمش خونه. بچه های بدجنسین از راه درش میکنن

چاره ای نیست دیگه مگه اینکه مهدکودکها بازشه و بداریش مهد  یا باخودت ببریش خونه دوست و فامیل ک ...

چطور از کوچه زده ش کنم؟ اصلا دلم نمیخاد با بچه ها محله دوستی داشته باشه. اونا ده دوازده سالن