2737
2734
عنوان

سندروم کودک برنزه

852 بازدید | 17 پست

خانما کیا بچشون بعد رفتن زیر دستگاه زردی دچار سندروم کودک برنزه شد و بعد پوستش خوب شد ؟دختر مت اللن سه ماه و نمیشه یکم صورتش بهتر شده فقط در کل قهوه ای شده

یعنی بعدا باید بگن من سفید بودم ولی دچار سندرم کودک برنزه شدم؟؟ 

پسر منم ۴ شب دستگله بود ولی مثله برفه

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی بعدا باید بگن من سفید بودم ولی دچار سندرم کودک برنزه شدم؟؟  پسر منم ۴ شب دستگله بود ولی م ...

به دنیا اومد سفید بود بعد زردی و گذاشتن تو دستگاه اینجوری شده تو نت خوندن برا بعضی ها اتفاق میفته حیلی ناراحتم براش پوستش بد شده😩

2728
به دنیا اومد سفید بود بعد زردی و گذاشتن تو دستگاه اینجوری شده تو نت خوندن برا بعضی ها اتفاق میفته حی ...

به دنیا میان معمولا ۹۸٪ نوزادا رنگه برفن 

بعد کم کم رنگه اصلی پوستشونو پیدا می کنن

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
2738

من دو تا بچه هام وقتی به دنیا اومدن سفید بودن هر دو زردی گرفتن تو دستگاه بودن اولی بعد خوب شدن زردی سبزه شد دومی سفید

من کاپوچینو قدیمی ام کاربری با تاریخ عضویت 1391/07/25 رمز عبور فراموش کردم با کاربری جدید برگشتم به آغوش نی نی سایت😁
من دو تا بچه هام وقتی به دنیا اومدن سفید بودن هر دو زردی گرفتن تو دستگاه بودن اولی بعد خوب شدن زردی ...

خودتون سفیدیت ؟ رنگش به مرور روشنتر شد یا نه

2706