2058
2061

بازی اینجوره که حدس بزنیم نفر بعدی الان داره چیکار میکنه یا به چی فکر میکنه ،خواهشا دوستاتونم تگ کنید😁نفر بعدی الان گوشیش تو شارژه و خوابش میاد ولی دل از سایت نمیکنه

کاربر قدیمی هستم 😁

منم آره 

💎دنیا هستم💎 بزار در موردت اشتباه فکر کنن مهم نیست که بخوای ثابتش کنی!! هیچ کس از حقیر کردن دیگران بزرگ نشد...دلت که گرفت با دیوار اتاقت حرف بزن اما سراغ آدما نرو... لینک چالش گفتینو...                http://goftino.com/c/J4Har3            
2059
2051

تو نی نی سایته با پیژامه خوابیده

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

نفر بعدی داره قر می ده

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند... 🍃🍃ماه را در آغوش بگیر🌕دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم توجه داشته باشید صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم...) 

نفر بعدی داره ب کراشش فکر میکنه😐

▪دوست داشتن شبیه خلع سلاح شدنه،هرچی بیشتر یکی رو دوست داشته باشی بی دفاع تری در برابرش▪                    مردم گاهی از خدا هم ناراضی ان گاهی رو کارای خدا هم عیب میذارن تواین وسط دنبال راضی کردن کی هستی؟      خودتو باهیچکس مقایسه نکن جان دلم  خورشید و ماه رو باهم مقایسه نمیکنن هرکدوم به وقتش میدرخشن💙                         ••••سر گشته ی محضیم و در این وادی حیرت،عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم••••              من شاید عالی نباشم اما حداقل جعلی نیستم! یا چنان نمای که هستی یا چنان باش که می نمایی

نفر بعدی ی چی دستش میخوره😐

شماهم مثل من وقتی از یک چیزی خوشتون میاد دو سه بار اسکرین شات میگیرین؟!(حتی آهنگی رو ک دوس دارمو دو سه بار دانلود میکنم)!یا من دیوونم؟!🤕🤔  🔺استارترهایی ک پست هامو ن ریپ میزنین ن لایک لطفا قبلش بگین ک پست های من ب پشمتون نیس تا دیگ من از یک تاپیک دیگ بیرون نیام (بخاطر تاپیک شما)انصاف نیس با این گوشی هنگم و مغز فسفر سوزم برا شما تایپ کنم بعدم هیچی ب هیچی     ۱ گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲ هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!  ۳ آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه!    آدم بی دلیل یِ آهنگو دوبار گوش نمیکنه،دوبار بِ چشمای هیچکس نگاه نمیکنه،بِ یک نفر دوبار فرصت نمیده،هیچ تکراری بی دلیل تبدیل ب تکرار نمیشه!/:💛😊
1718