میشه؟ اهل آرایش هم نیستم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرب نمیشه؟ من یا آبرسان میزنم یا ضدآفتاب دوتاش باهم حس میکنم بعد ی ساعت چربی پس بده

من ابرسان میزنم فورا جذب میشه عزیزم 

نوع پوستتون چیه؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

اره من میزنم

البته ضدافتاب مخصوص پوست چرب گرفتم با اینک پوستم چرب نی

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️
چرب نمیشه؟ من یا آبرسان میزنم یا ضدآفتاب دوتاش باهم حس میکنم بعد ی ساعت چربی پس بده

برای بیرون رفتن آبرسان میزنید؟ ضدآفتاب نمیزنید؟ 

اره من میزنم البته ضدافتاب مخصوص پوست چرب گرفتم با اینک پوستم چرب نی

من ضدآفتابم الارو هست فوق العاده ست