2737
2734

دو روزه فقط عطسه میکنه هرزگاهی مثلا ۳یا۴تا در روز سرفه میکنه که صدای خروسک میده الان خرناسه میکشه زود زود قورت میده تو گلوش ولی تب و یا هیچ حالت دیگه مث بیحالی نداره...

ممکنه حساسیت باشه

انگار یه چیزی تو گلوم نمیزاره بخوابه 

التهابم نداره گلوش فردا وقت دکتر داره نگرانم

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

فکر کنم خلط راره یا بینیش کیپ

به طور اتفاقی با اینجا آشنا شدم و اوایل سال 97خواننده بودم.تیر 97عضو شدم و لغو زدم و همچنان خواننده بودم.دی 97عضو بودم تا شهرویور 99که نمیدونم چرا ترکیدم و الان در خدمتتونم.خانم آقامون هستم.اگر تاپیک زدم دلداریم بدین و هی مخالفت نکنین آفرین.و در آخر عاشق دخترمم و ی دنیا امیدواری و حال خوب.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویروس جدیده نگران نباش خوب میشه ،سرش خیلی پایین نباشه 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2731
فکر کنم خلط راره یا بینیش کیپ

اره گلم قبلا سرماخوردنی تب میکرد والی اینار نداره نمیدونم چیه  این اخه

عزیزم پسر من ده روز پیش دقیقا همینطور بود 

بخاطر الرژی عفونت ریه داشت حتما ببر دکتر خدای نکرده اگه عفونت بود انتی بیوتیک بخوره 

انشاالله که فقط یه الرژی ساده است

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
من پسرم اینطوری بود با تب البته یه دوره چرک خسک کن خورد خوب شد الحمدلله

اخه شربتم نمیخوره مجبورم فقط آمپول بنویسه

عزیزم پسر من ده روز پیش دقیقا همینطور بود  بخاطر الرژی عفونت ریه داشت حتما ببر دکتر خدای نکرده ...

دکتر چی گفت وچی داد....تب نداشت پسر شما؟؟؟

2738
اره گلم قبلا سرماخوردنی تب میکرد والی اینار نداره نمیدونم چیه  این اخه

خب شاید سرش سرما خورده عفونت نداره که تب کنه و شایدم اوایل سرماخوردگیش هنوز عفونت نکرده که تب کنه

به طور اتفاقی با اینجا آشنا شدم و اوایل سال 97خواننده بودم.تیر 97عضو شدم و لغو زدم و همچنان خواننده بودم.دی 97عضو بودم تا شهرویور 99که نمیدونم چرا ترکیدم و الان در خدمتتونم.خانم آقامون هستم.اگر تاپیک زدم دلداریم بدین و هی مخالفت نکنین آفرین.و در آخر عاشق دخترمم و ی دنیا امیدواری و حال خوب.
دکتر چی گفت وچی داد....تب نداشت پسر شما؟؟؟

نه تب نداشت البته فرداش ابریزش گرفت دکتر گفت عفونت ریه است البته بخاطر الرژی شدید 

یه اموکسی کلاو داد و یه شربت نئوتادین و پرهیز غدایی سفت و سخت

نگران نباش اصلا مشکل خاصی نیست شاید فقط الرژی داره

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
شاید گلوش چرک کرده

نگاه نکردم ولی مث دفعات وسال های قبل اگه چرک کنه گلوش چیزی نمیخوره وتب میاد 

نه تب نداشت البته فرداش ابریزش گرفت دکتر گفت عفونت ریه است البته بخاطر الرژی شدید  یه اموکسی ک ...

ارع عزیزم منم همسرم شدید نگرانه میگم بهش آلرژی هس چون سرماخوردگی های پسرم این مدلی نیس

ارع عزیزم منم همسرم شدید نگرانه میگم بهش آلرژی هس چون سرماخوردگی های پسرم این مدلی نیس

حتما ببر دکتر فردا یه وقت خدای نکرده عفونت نباشه حالا حواست باشه به تبش

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
2706