2733
2739
عنوان

همسایه فوضول

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 28 پست
من خاهرشم  ولی همسایه ها واقعا رو مخن  کلی بد و بیراه هم گفتن داداشمم جوش آورد دعوا شد

ما ی همسایه داریم رفت امد مشکوک دارن ماهم صدامون در اومد 

داداشت خونه مجردی داره مگه ؟

بزن تو دهنش

دعوا شد دیگ تهش

از دعوا برگشتیم

ای دختر صحرا نیلوفر 🌾میشه برای رسیدن به آرزوهام و حل شدن مشکلاتم برام دعا کنید🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻    دنیا دیگه مثل من نداره🐚🌺                                 Sahra          🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم خونه داداشم  اصلا من دوست دخترش  اصلا من ... مگه هر کسیو تو قبر خودش نمیزارن چ ...

ای بابا آخرش چبشد

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728
ما ی همسایه داریم رفت امد مشکوک دارن ماهم صدامون در اومد  داداشت خونه مجردی داره مگه ؟

اره 

امروز بحث شد با مامان و بابام تاپیک قبلیمه 

زدیم بیرون اومدیم خونه داداشم 

همسایه هاش چند بار اومدن فوضولی ،برگشتن میگن گناه نکنید برکت از خونه هامون میره://

یکیشونم برگشت به من گفت بی حیا 

داداشمم قاطی کرد ک دعوا شد

ای دختر صحرا نیلوفر 🌾میشه برای رسیدن به آرزوهام و حل شدن مشکلاتم برام دعا کنید🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻    دنیا دیگه مثل من نداره🐚🌺                                 Sahra          🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻
ای بابا آخرش چبشد

برگشته به من میگه دختره بی حیا کثیف...

من لصلا هیچی بهشون نگفتم 

فقط داشتم اروم حرف میزدم ک خواهرشم ،بعد داداشم قاطی کرد دعوا شد داداشمم زد ماشینشونو پایین آورد

خب اونام بی تقصیرن  چون مردم اطلاعی ندارن و جامعه ام اوصاعش داغونه  چی بگم

آخه من هی بهش داشتم پیگفتم من خاهرشم ،داشتم توضیح میدادم 

اونم برگشت گفت بی حیای کثیف .. 

کلی حرفم زد بهمون 

خو اصلا من خراب به اون چه

2738
عزیزم همه جا از این آدما پیدا میشه باید محلشون نزاری

آخه انگار دعوای خونشون افتاده بود 

من شوک بودم 

داشتم اروم پیگفتم که خاهرشم و این طورا 

بعد اونم برگشت گفت بی حیای ..

کلی این چرتا رو گفت 

خیلی دلم شکست

آخه من هی بهش داشتم پیگفتم من خاهرشم ،داشتم توضیح میدادم  اونم برگشت گفت بی حیای کثیف ..  ...

نمیدونم والا ولی مساعل ساختمون ب همدیکه ربط داره ما الان همسایمون دوس دخترشو اورده داخل خونشون 

ماهم دیدیم 

مدیر ساختمون شاکیه 

من ک نمیگم شما خواهرش بودی 

ولی کلا 

هر ساختمونی حریم دارع 

ولی قصاوت نادرستم گناهه

نمیدونم والا ولی مساعل ساختمون ب همدیکه ربط داره ما الان همسایمون دوس دخترشو اورده داخل خونشون  ...

خب دوس دخترشه 

گناهش به پای خودشونه