2737
2734
عنوان

همسایه فوضول

188 بازدید | 28 پست

آیا به همسایه ها ربطی داره که صاحب خونه با کی اومده خونش؟

ای دختر صحرا نیلوفر 🌾میشه برای رسیدن به آرزوهام و حل شدن مشکلاتم برام دعا کنید🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻    دنیا دیگه مثل من نداره🐚🌺                                 Sahra          🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

نوچ

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوچ

مردم چقد فوضول شدن واقعا 🥺😭

ای دختر صحرا نیلوفر 🌾میشه برای رسیدن به آرزوهام و حل شدن مشکلاتم برام دعا کنید🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻    دنیا دیگه مثل من نداره🐚🌺                                 Sahra          🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻
2731
مردم چقد فوضول شدن واقعا 🥺😭

درستع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
بله😁

ربط داره؟

نه تنها به ایشون بلکه به بقیه هم ربطی نداره تااااااااااااااااا زمانی که این رفت و آمد ها  زیادت ...

من با داداشم اومدیم خونش 

همسایه هاشون دهنمونو سرویس کردن 

حای یکیشون گفت زنگ میزنم پلیس بیان

ما هیچ کاری نکردیم ،هیچ کاری واقعا 

یعنی جدییی هیچ کاری

ربط داره؟

نه شوخی کردم

تا جایی که به کسی آسیبی نزنه ربطی نداره

ولی گاها رفت وآمدها مشکوک میشن که در اونصورت شاید توجه و جلب کنه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
بستگی داره اون ادم کی باشه  مهمون باشه یا ادمای مشکوک و مورد دار

من خاهرشم 

ولی همسایه ها واقعا رو مخن 

کلی بد و بیراه هم گفتن داداشمم جوش آورد دعوا شد

نه شوخی کردم تا جایی که به کسی آسیبی نزنه ربطی نداره ولی گاها رفت وآمدها مشکوک میشن که در اونصورت ...

من رفتم خونه داداشم 

اصلا من دوست دخترش 

اصلا من ...

مگه هر کسیو تو قبر خودش نمیزارن

چقدر مردم وقیح شدن

2706