2737
2734
عنوان

داستان اولین پریودی

743 بازدید | 21 پست

من اولین بار وقتی پریود شدم 

خیلی گریه کردم فک کردم چون با پسر داییم دست دادم ازش حامله شدم 😂

شنیده بودم زعفران بخوری سقط میشه چایی زعفرانه مامانم هی میخوردم

سه ماه هر دفه میشدم مامانم نفهمید هر روزم شرتامو میشستم تا این که بالاخره فهمید گف وای پریود شدی منم غش کردم از ترس چشم وا کردم دیدم بیمارستانم

احساساتی شدم گفتم بچمممم گف چیی گفتم بچم موند یا مرد همه از خنده له شدن 😂😂شروع کردن توضیح دادن

شمام بگین ببینم چجوری بودین😂😂

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃

چه چیزا 

من فکر میکردم زخم شدم 

سکته کردم😶

روز تلخی بود

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ باحال بودی تو

من می ترسیدم

لباس زیرمو همش میشستم اخرش بعد چند ماه دلو زدم به دریا و به مامانم اینا گفتم

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂
2728

😂😂

من میترسیدم .چیزیم شه مواظب خودم بودم

ولی فک کنم میدونستم چیه فکربدنکردم

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 

واقعا داستان نوشتی!!!!!

یه داستان فوق تخیلی!

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓
چ باحال بودی تو من می ترسیدم لباس زیرمو همش میشستم اخرش بعد چند ماه دلو زدم به دریا و به مامانم ای ...

توام فک میکردی حامله ای؟؟؟😂

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃
2738

وییی مال تو چق خوب بود😂💔

من قبلش راجبش اطلاع داشتم 

شب اتفاق افتاد 

تو بدترین حالت ممکن چون لباسم سفید بود😐

اندکی گریع کردم چون بنظرم هنوز موقعش نبود

کاربری دو نفره ست....... چالش‌ناشناسم 🦋 https://harfeto.timefriend.net/16378372719844⚜️ 
چه چیزا  من فکر میکردم زخم شدم  سکته کردم😶 روز تلخی بود

منم فکر کردم زخمه🤣 

بعد یهو از توی اموزشای مدرسه یادم افتاد 🤣🤣 

و وسط یه مهمونی شلووووغ 

داد زدم پریووود شددددم🤣🤣🤣 

خلاصه کل فامیل اولین روز پریودی من رو به یاد دارن🤣🤣🤣

منم فکر کردم زخمه🤣  بعد یهو از توی اموزشای مدرسه یادم افتاد 🤣🤣  و وسط یه مهمونی شلووو ...

از همین شهر ل ل ل ل 

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

من رفتم رو یه سنگ پریدم شبش دیدم شور   تم خیسه گفتم ای بابا شاشو هم شدم   نخیر گذشت هی خیس بودم تا رفتم دیدم بله پری شدم     هیچ کفتم تمامه پرده بکارتم رفت اخه بگو دختر جرا رفتی بالای سنگ    فکره هزار جور خودکشی کردم       از دوستام میپرسیدم برق چشام رفته عین زنا شدم به نظرتون    هیچ گذشت   تا دوباره پری شدم     مادرمم گفت اره اینجوریه اون روز از تح قلبم خدا رو شکر کردم ولی عد سالها هنوز نفهمیدم چرا تا از سنگه پریدم پری شدم 

تقصیرد نیه  ٫..ذاتت خراوه...خیانت کردیده خو عرا چوی سگ دیده ژیره ..خجالتیش خوب چشدگه بکیش معتادی نیره 
توام فک میکردی حامله ای؟؟؟😂

ن میدونستم پریودی چیه

دلم نمی خداست قبول کنم منم اره

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂
2706