2726
عنوان

اینه قدرت ارتش سرخ😎❤

| مشاهده متن کامل بحث + 10133 بازدید | 502 پست
نیمه اول تمرکز نداشتن وگرنه گل نمیخوردن موقعیتای زیادیم داشتن بیشتر میتونستن گل بزنن ❤😍🧿🧿🧿🧿🧿

اوهوم 👌🏻😁😍❤

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
💙💙💙💙🌈🌈🌈

پرچممون بالاست مشتی😂😎💙💙💙👑

ناموسا گل چهارمو دیدی؟! 

سوپر گل بود ب مولا🤣

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 

كاري به پرسپوليس و استقلال يا تراكتورش ندارم 

وقتي نماينده ي رسمي ايران موفق ميشه شاد ميشم اصلا جيگرم حال مياد 

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
بفرماااا 😂

🤣🤣🤣🤣🤣کامل متن رو نخوندم فکر کردم گیمه زنده باد پرسپولیس 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

منم پرسپولیسیم ⁦♥️⁩ولی تو بازیای خارجی برام استقلال پرسپولیس فرقی نمیکنه،دوست دارم فقط ببرن به خاطر اسم ایران مخصوصا مقابل تیمای عربی

دمشون گرم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
خیلی حال کردم❤❤❤❤❤❤ فقط ماجرای بوعذار چیه؟ چرا همه جا میگن و میخندن! ب منم بگین بدونم اخه

یه مصاحبه قدیمی از علی دایی الان همه دارن میبینن ک یکدفعه بلند میگه عبااااس بوعذااار 

طرف این همه گل حالا بجای بازی هاش و گل هاش هر کی میبینتش یاد عباس بوعذار میفته😂😂 تو نت ببین ویدیوشو 

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم
پرچممون بالاست مشتی😂😎💙💙💙👑 ناموسا گل چهارمو دیدی؟!  سوپر گل بود ب مولا🤣

برسد به دست اسی😒💙

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2706