2737
2734

همینجوریش کلی تیکه بارونم میکنه تاالان که نفهمیده من قبل این ازدواجم یکبار جداشدم البته من بااین همسرم دوست بودیم چنسال وبهش گفته بودم جداشدم اونم بعدهابه مامانش گفته بودکه مخالفت کرده بودن ولی بالاخره اومدن خواستگاری وازدواج کردیم ولی فقط مادرپدرش وهمسرم میدونن همش میترسم یکی بگه بهش اونم هی بزنه سرم چون ازایناس که ضعفای کسیو میزنه توسر

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

چی میخواد بگه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بنظرم میگفتی بهتربودممکن بعدهاازدهن مادرشوهرت یاکسی بفهمه ک اصلاکارخلاف شرعی نکردی امابااین نگرانی زندگی کردن ب خودت آسیب میزنی

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
2706