2733
2734

سلام

میشه جواب بدین لطفا 

شمایی که دوست بودین و به ازدواج ختم شد، اولا که خوشحالم و الهی خوشبخت کنار هم زندگی کنین😍

بچه هاتونم شاد باشن کنارتون😍

میدونین، یه سریا ۷ سال ۴ سال ۲ سال دوستن، ولی آخر پسره میره

شماها چیکار کردین

پسری که میره از اول قصدش رفتنه؟

یعنی دوستی هایی که به ازدواج ختم میشه، بخاطر ذات درست پسر و دختره؟

یا دختره هم کار خاصی باید انجام بده

لطفا میشه در مورد خودتون بگین

و بگین چند سال دوست بودین

و چیشد که ازدواج شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

.من یه سال سرکارش گذاشتم شش ماه دوست بودیم بعدم عقدو ازدواج🧛🏻‍♀️

من نمیتونم اونقد خوب باشم که........... هر کسی بتونه دوستم داشته باشه........ من منم......... من خودمو نمیتونم به خاطر.......... نظر بقیه عوض کنم......... پس من منم........ اگه اونی که تو میخای باشم............دیگه من نیستم........ 😏پس به سلامتی خودم که خاصم و خاص پسند.......... 

اونایی که بعد چندسال میرن

بخاطر اینه که اولش فکر میکردن طرفو همه جوره میخوان ولی بعد چند سال فهمیدن ملاکاشونو یه ادم دیگه داره و میرن

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2738

نمیدونم این حرفم درمورد همه درسته یا نه 

ولی من اون دوستیای رو دیدم به سرانجام و ازدواج رسیده که طرف پسر عاشق تر از دختره بوده 

یعنی نه اینکه دختره هم عاشق نباشه ها ولی پسر بیشتر عاشق بوده 

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم /مارا به سخت جانی خود این گمان نبود 

من یه تاپیک درباره اشنایی و ازدواجمون زدم دوست داشتی میتونی بخونی.

همسرم از بچگیم منو دوست داشو از ۱۴ سالگیم ولی من از همونموقه قبول نکردم .تا ۲۱ سالگیم ردش کردم ولی ۲۱ سالگیم قبولش کردم و دوست شدیم.کار خاصی هم نکردم.به نظرم ذات پسره باید درست باشه

مادر به قربانت ؛چقدر دلم تنگ است برای دیدن چهره معصوم و کودکانه ات،برای در آغوش کشیدن و بوییدن عطر تن کودکانه ات....جان مادر!چند سال دیگر باید چشم انتظارت باشم تا بیایی و نجات دهی مرا از این سکوت گوش خراش خانه ؟نبودنت دارد در دلم سنگینی میکند ...مگر چه میخواهم جز اینکه دستان کوچکت را بگیرم و درست راه رفتن و راهِ درست رفتن را به تو بیاموزم؟جان مادر ، من‌که دستم به آسمان نمیرسد خودت برای آمدن خودت کاری کن ...😔😔
والاماکه تقریبا۶سال باهم هستیم هنوزم بهم‌نرسیدیم خیلیم میخایم ولی مشکلات و......

مشکلاتتون چیا هستن عزیزم

ان شاءالله زودی حل شن و به هم برسین و خوشبختی رو از ته وجودتون حس کنین😍

2706