2737
2734

سلام مامانا. بچم الان 2 سالشه. وقتی کوچیکتر بود عاشق بچه ها بود هرجا بچه می دید میدوید سمتشون. اما انقد بخاطر کرونا منعش کردیم و با هیچ بچه ای نبوده که الان اصلا ارتباط با بچه ها رو یاد نگرفته وقتی میبریمش جای خلوت قدم بزنه اگه بچه ها رو ببینه اصلا سمتشون نمیره یا حتی از وسایل بازی تو پارک می‌ترسه حتی از سایه ش. تنها بچه ای ک تو این 2 سال دیده و باهاش بازی کرده دخترخالمه ک وقتی هم میبینتش خیلی خوشحال میشه و باهاش بازی میکنه. بچه دوست خودم همسن پسر منه کلی دوست داره و با همه ی بچه های همسایه دوسته. اما من بخاطر کرونا اصلا بچم هیچ همبازی نداره واقعا نگرانشم تو سنیه ک باید ارتباط با همسالانشو یاد بگیره. 😔 شما چیکار میکنید تو این اوضاع؟ بچه هاتون همبازی دارن؟ مخصوصا 2 ساله ها ک از سن خیلی کم تو این شرایط کرونا بودن

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
ما پایین خونمون پارکه گاهی وقتا میبرمش پایین با ماسک که بازی کنه با بچه ها

میره سمت بچه ها؟ قشنگ بازی میکنه باهاشون؟ بچه من اصلا راضی نمیشه ماسک بزنه برا این همیشه منعش کردیم نذاشتیم سمت بچه ها بره 😔

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میره سمت بچه ها؟ قشنگ بازی میکنه باهاشون؟ بچه من اصلا راضی نمیشه ماسک بزنه برا این همیشه منعش کردیم ...

پسر منم از بچه ها می‌ترسید منتها دو سه جلسه بردمش کلاس نمیه خصوصی موسیقی یکم. بهتر شد 

الان که خیلی خوب شده 

راجع ماسکم پسر منم مقاومت میکرد منتها دید بچه های دیگه هم میزنن اینم میزنه 

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2731
پسر منم از بچه ها می‌ترسید منتها دو سه جلسه بردمش کلاس نمیه خصوصی موسیقی یکم. بهتر شد  الان که ...

دقیقا از چه سنی قبول کرد ماسک بزنه؟ من هربار براش میزنم درش میاره 

دقیقا از چه سنی قبول کرد ماسک بزنه؟ من هربار براش میزنم درش میاره 

دقیقا دو سالش بود 

الان دو سالو ده ماهشه

شما مقاومت کن بازم بزن 

برای خودش خوبه 

بالاخره یه بار باید فروشگاهی جایی بره نمیشه بدون ماسک

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
دقیقا دو سالش بود  الان دو سالو ده ماهشه شما مقاومت کن بازم بزن  برای خودش خوبه  ...

آره دقیقا. عزیزم مرسی از راهنمایی هات😍

2738