2733
2739
عنوان

دوست پسر استیجر

273 بازدید | 28 پست

همیشه خسته س .همیشه میناله.همیش میگه خیلی کار کردم.مگه یه استیجر تو بیمارستان  چقدر کار داره ؟من خودم دکتری دارم و شاغلم و استاد دانشگاه هم هستم ولی هیچ وقت از درس و کار ننالیدم

یعنی آخه اینقدر سرشون شلوغ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فهمیدید استارتر دکتری داره و شاغله و استاد دانشگاهم هست یا واضح تر بگه؟😅

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓

اختلاف سنیتون یه صد سالی میشه با این حساب شوگر مامیشی👀

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

با کوچیکتر از خودت دوست شدی؟استاژر تو بیمارستان کار زیادی به اون صورت نداره ولی باید باشی رو پا همش و خب درسا خیلی سخته بعدش باید بیای بخونی

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃
2738

مثل خانواده شوهر من هستن ! ینی برن یخچال اب بخورن میگن واای اب خوردیم خسته شدیم !!  ینی مادر شوهرم بخدا برادر شوهر مجردم‌و خواهر شوهرم‌همه کارشو میکنن ، غذا ظرف جارو ..... 

بعد ظهر مگیه وای خسته میشه از بس کار میکنم باید بخوابم و ...

.
2706