2726
عنوان

ویار شدید ب بو در بارداری

431 بازدید | 12 پست

سلام مامانا کسی بوده ک اینجا ویار وحشتناک ب بو داشته باشه الان هفته ۲۹ بارداری هستم از ۹۰ درصد بوها بدم میاد مخصوصا غذا بوی پیاز ک اصلا غیر قابله تحمله چه سرخ شدش چ خامش میترسم همینجوری بمونم بعد زایمانم. کسی بوده ک مثل من باشه ؟ولی بعد زایمان خوب بشه ؟؟تا این شدید. هیچ غذایی رو نمیتونم بزارم بوشو نمیتونم تحمل کنم مزشونم گنده 

من از بعضی چیزا و بوشون زده شده بودم تقریبا ده ذوز تا دو هفته بعد زایمانم همه چی افتاد رو روال

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من تا آخر ماه چهارم اینجوری بودم. به‌پیاز به گوشت به مرغ به کباب و ... بعضی خانم ها ولی تا آخر بار ...

یعنی امید داشته باشم انقد وحشتناکه وضعم ک فکر میکنم دیگه هیچوقت خوب نمیشم😢

یعنی امید داشته باشم انقد وحشتناکه وضعم ک فکر میکنم دیگه هیچوقت خوب نمیشم😢

دیگه با توجه به اینکه ۲۹ هفته هستی تقریبا تا آخر بارداری باهاته.ولی امکان نداره از بین نره.بعد از زایمان ویارت از بین میره.

بچت دختره؟؟؟

دیگه با توجه به اینکه ۲۹ هفته هستی تقریبا تا آخر بارداری باهاته.ولی امکان نداره از بین نره.بعد از زا ...

دیگه این ک تو بارداری از بین نره برام مهم نیس این مدتم تحمل میکنم فقط خداکنه بعدش خوب بشم  اره عزیزم دختره 

دیگه این ک تو بارداری از بین نره برام مهم نیس این مدتم تحمل میکنم فقط خداکنه بعدش خوب بشم  اره ...

نگران نباش.از بین میره.منم وقتی تهوع داشتم خیلی بد بود.حتی وقتی غذا میپختم از دماغ گیر استفاده میکردم.