2726
عنوان

چله سخت براي حاجات سخت

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 38 پست
تو خوابای من عین روحای سرگردونه همش انگار داره دنبالم میگرده 😭😂 نمیدونم یجا فال گرفتم گفتن میاد م ...

من ديگه دارم ديونه ميشم 😂هيچكسو نميتونم بپذيرم جز اون ..گفتم همين ماه رمضوني هر چي چله حتمي هس بر دارم خدا صدامو بشنوه ما رو بهم برسونه زودتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوفففف فق خدا ميدونه چقد گنا كردم☹️الان فق دلم ميخاد زودتر ب حاجتم برسم ٧ ساله كه.....🥺

همونطور که آدما میتونن بد شن 

خوب هم‌میتونن بشن😍خدا هم خیلی مهربون

یه حاج آقایی میگفت خدا بخواد با عدلش اعمال مارو بسنجه هم این دنیامون نابود میشه هم آخرتمون

همونطور که آدما میتونن بد شن  خوب هم‌میتونن بشن😍خدا هم خیلی مهربون یه حاج آقایی میگفت خدا بخ ...

واسم دعا كن بتونم چله ها رو بردارم و زود با اوني ك ميخام ازدواج كنم و برم..شرايط زندگي سخت شده برام😞

2728

نگران نباش عزیزم جامعه اینطوری شده فکر نکن فقط شمایی که حس بدی بگیری خواهر منم ۳۰ سالشه مجرد

هرچیزی سروقتش، من دو ماه پیش این جمله رو با جفت چشمام دیدم و به واقعیت این جمله پی بردم 

خدا همه چیز رو سروقتش مهیا میکنه

نگران نباش عزیزم جامعه اینطوری شده فکر نکن فقط شمایی که حس بدی بگیری خواهر منم ۳۰ سالشه مجرد هرچیزی ...

انشاالله به خواسته دلش برسه خواهرت و يه بخت عالي نصيبش بده.من فق ميخام از اين جايي ك هستم بزنم بيرون😑