2733
2734

روز ۳۳ سیکلم بی بی مدیکور زدم بعد ۵,۶ساعت ی هاله خیلی کم دیده میشد بعد روز ۳۶سیکل روژان زدم که کلا منفی بود بعد روز ۴۰سیکلم باز مدیکور زدم که تا یک ساعت اول چیزی دیده نشد ممکنه باردار باشم ؟بنظرتون رازیانه بخورم یا ن؟

اگه سابقه نداشتی این اندازه عقب بیفته یا کار غیر روتین این ماه انجام ندادی که عقب بیفته برو آزمایش. دوره هات چند روزه هست همیشه؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
اگه سابقه نداشتی این اندازه عقب بیفته یا کار غیر روتین این ماه انجام ندادی که عقب بیفته برو آزمایش. ...

دو سه ماهه که ۴۸,۴۶روزه شده ماه های قبل اقدام هم ۳۳,۳۵بود الان های بعضی وقتا تخمدانام درد  می‌کنه با زیر شکمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه ماهه که ۴۸,۴۶روزه شده ماه های قبل اقدام هم ۳۳,۳۵بود الان های بعضی وقتا تخمدانام درد  می‌ک ...

خوب عزیزم پس ماهای قبل سابقش را داشتی، من خودم بودم صبر میکردم از 48 روز هم 3روز بگذره بعد حالا اقدام به بی بی چک، رازیانه، آزمایش و.... میکردم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2731
خوب عزیزم پس ماهای قبل سابقش را داشتی، من خودم بودم صبر میکردم از 48 روز هم 3روز بگذره بعد حالا اقدا ...

آها یعنی شما هم تو دوران اقذامتون سیکلاتون سنی این همه جا به جا شد؟باردار شدین؟چند سیکلاتون بی بی مثبت شد؟

برو ازمایش بتا بده شاید بارداری اگ منفی بود بعد رازیانه بخور 

عزیزم شما ازمایشای قبل بارداری رو انجام دادین؟

درست و غلط رو میشه از هم تشخیص داد مشکل اینه که غلط جذاب ترع
2738

تا ۲ماه رازایه و عسل بخور شب خوابیدنی شکمتم روغن زیتون بزن من دارم انجام میدم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
رازیانه رو تو کل سیکلم مصرف کنم؟عسل با سیاهدونه یا تنها؟کی مصرف کنم 

رازیانه دم کن با عسل بخور 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️