2410
2553
عنوان

عجیب ترین جملاتی که از بچه ها شنیدین...

| مشاهده متن کامل بحث + 8292 بازدید | 190 پست

با عمه ام رفته بودیم بیرون بعد عمه ام دوستشو دید لپ بچه اشو کشید بعد بچه اش گفت کوووووونی 

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  

پسر پنج سالم میگه خدامارو درست کرده ما خدارو🥴

الانم درمورد همه چی سوال میکنه چرا گاز اینجوریه کی گازو درست کرده چرا مبل پارچه نمیشه چوب خالی باشه و.....

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من اولین کلمه ای ک گف قسطنتنیه😂😂یبارم گف مامان یه اقایی اومد تو اتاقم گف این اسباب بازیتو میدی ...

موهای تنم سیخ شد😂😧

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2456

امروز ابجیم بهم گفت ایشالا نی نی میشم میرم تو دل تو زندگی کنم🤪

4 سالشه 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2714
دوست برادرزادم که از خودشم کوچیک تره حدود ۶و۷ سالشه فکرکنم دقیق نمیدونم خیلی دختر خوشگل و بامزه ایه ...

🤣🤣🤣🤣👌🏻عجب بچه ای

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

خواهر زادمو یکسالگی مجبورش کردم بگه"پرسپولیس قهرمان میشه"😂مدرکشم موجوده😂بعد حالا فیلم گرفتم ازش تموم شد خودش میگفت:مامانی قهرمان میشه😂😂😂

https://harfeto.timefriend.net/16919889960464
2706