2726
عنوان

پولادی شوهرم نیست

190 بازدید | 17 پست

سلام خانوما..من امروز خونه نبودم عصری بعد شوهرم اومد دنبال تراولاش که بره وسیله بیاره برا مغازه‌وپیداشون نکرد بعداونم برداشته به من میگه توبرداشتیشون آخه میخاستم یه شمشو بگیرم گفت پول ندارم بهت بدم،منم بهش گفتم که برنداشتم وواقعاهم راست گفتم حالا ول نمیکنه دادمیزنه وفحش میده،کسی هم جز من ومادرشوهرم توخونه نبود،بچه هم نداریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا چرا باید بهت شک کنه 

حتمن جایی گذاشته یادش رفته 

پیدا شد قشنگ بی محلی کن یاد بگیره تهمت نزنه

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

خوب بگرد پیدا میشه 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........

من‌ انگشترهام‌و‌همیشه میذاشتم پشت آیینه کنسولم یبار هرچی گشتم نبود ب تنها کسی ک‌میومد خونمون شک‌کردم خدا‌از سر گناهام بگذره

انقد همه خونه رو ریختم بیرون و گشتم تو ی ظرف توی کمد پسرم گذاشته بودم گم‌نکنم ولی فکر میکردم همون حای همیشست

شمام احتمالا همین شده

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2706