1874
2047
عنوان

بالاخره پیداش کردم 😁😁😁

136 بازدید | 9 پست

ادامه داستان رباب عروس خونبس رو میگم ادامشو پیدا کردم 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

من اولشم نخوندم

مثل شاه راه میرم،چون برام مهم نیس شاه کیع      https://t.me/Hich_zh چنلع نوشتع هام.                         انسان. ناصحیحی هستم در تمام ابعاد.                    هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم              ساکت و بچع محل وراجام:).                                             ولی درستش اینع نماشو داشتع باشی وخودنمایی نکنی.... این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دستتو کنی تو قفسع سینه من و شیش ماه بعد،یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام•.         دروغ چرا من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم....              غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم .کدومو انتخاب میکنید؟!        

وای الرژی پیداکردم ب این

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" Life's a game but it's not fair●●I break the rules so I don't care●●So I keep doin' my own thing●●Walkin' tall againts the rain......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032
وا ب کی ؟؟من؟؟

ن ب رباب

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" Life's a game but it's not fair●●I break the rules so I don't care●●So I keep doin' my own thing●●Walkin' tall againts the rain......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤
ن ب رباب

هاااااا🤣🤣🤣فک کردم از بس گفتم رباب رباب ب من آلرژی پیدا کردی😂😂😂😂

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
هاااااا🤣🤣🤣فک کردم از بس گفتم رباب رباب ب من آلرژی پیدا کردی😂😂😂😂

😂😂ن بابا

2051