2726

@نی_نی_یار_5    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

من شنیدم پستت مثلا ساعت10:22دقیقه اس میتونی 11:22 دقیقه یاهرساعتی ولی همون دقیقه بروز رسانی کن حذفش کن

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم پستت مثلا ساعت10:22دقیقه اس میتونی 11:22 دقیقه یاهرساعتی ولی همون دقیقه بروز رسانی کن حذفش ...

سلام

درسته

هر یک ساعت اون سه نقطه براتون فعال میشه

دقیقا باید همون ساعت باشه پست ساعت ده و ده دقیقه و بیست ثانیه مثلا باشه میتونین یک ساعت بعدی حذف کنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2728
سلام درسته هر یک ساعت اون سه نقطه براتون فعال میشه دقیقا باید همون ساعت باشه پست ساعت ده و ده ...

ببخشید نی نی یار جان من چند بار تلاش‌کردم‌نتونستم پستمو پاک‌کنم...اصلا بلد نیستم، نمیدونم اون سه نقطه ای که میگید کجاس....میشه تا پستم بیشتر از این بازدید نخورده پاکش کنید؟