2737
2734
عنوان

مامانا کمکم کنید ک کدومو بخرم

138 بازدید | 21 پست

سلام مامانا. پسرم 2 سالشه میخوام براش 3 چرخه بخرم. هنوزم بلد نیس پایدون بزنه. ب نظرتون کدوم مدلا مناسبتره؟؟ 

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من که سه سالگیش یهو دوچرخه خریدم براش با کمکی سریع هم یاد گرفت

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
هر چه ساده تر بهتر.ازون عروسکی ها نخر

ازینا ک فرستادم کدوم بهتره

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!

گلم بیشتر هزینه کن سایبون دار بخر،ازونا که تبدیل به دوچرخه هم میشه واسه سالهای بعدش،حدود دو تومنه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738

ازسه چرخه ها بگیر پا نزنه هم لااقل میتونه بکشوندش عروسکیا بهترن.دوسه روز پیش واسه پسر سه سالم موتور سه چرخه گرفتم پازدن بلدنیست ولی سوارمیشه راه میره باهاش حال میکنه 😂😍

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
گلم بیشتر هزینه کن سایبون دار بخر،ازونا که تبدیل به دوچرخه هم میشه واسه سالهای بعدش،حدود دو تومنه

خب میترسم پاش نرسه ب پایدون

ازسه چرخه ها بگیر پا نزنه هم لااقل میتونه بکشوندش عروسکیا بهترن.دوسه روز پیش واسه پسر سه سالم موتور ...

آره دقیقا خودمم همین فکرو کردم ک ازینا ک مدل موتوره بخرم ازین نظر خوبه ک اگه نتونه پا بزنه هم میتونه باهاش بازی کنه

2706