2091
2079
عنوان

#نه_به_تعلیق_کاربر وحشی

555 بازدید | 56 پست

سلام نی نی یار 

لطفا کاربر ❤️(@وحشی_تررر)❤️ رو برگردونید.  

این کاربر مورد علاقه خیلی هاست ذکاوت و خلاقیتش در عنوان تاپیک ها عالیه👌🏻😍

دلمون براش تنگ میشه. 

کاربریشو برگردونید لطفا 

@نی_نی_یار_شب   @نی_نی_یار_5    ‍ @نی_نی_یار_شب    

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

@نی_نی_یار_5    

کسی چه می داند چند نفر در بستر هایی جدا از هم یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤                              In my world, love is hate🙂💔        دنیای وارونه با مفاهیم وارونه🙃     با این قیمتا تنها جایی که میتونم برم قربون توئه! ^^           شهر از دور قشنگه ،آدماش از دورتر😞💔          بی وفا بشی بی وفا میشماااااا😌💙       خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...!💛           goftino.com/c/BVamgS

چرا میترکونن اینو مثلا؟ اونوق مریض جن سی راست راست میچرخه

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot... ما آقا...کاکا ما لجبازیم..😌مااصلا لج میکنیم..😌این خودخواهیه!!😎 این لجبازی نی ها!! این خودخواهیه!😏 ما لج میکنیم😌😎☻👊🏻   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

اره وحشی خوب بود😁

خلبان ها یه کدی دارن به اسم کد [۷۶۰۰] ماله وقتیه که دیگه نمیشه چیزی گفت معنیش اینه: برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم اما تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن...وقتی بغض داری و نمیتونی حرف بزنی بگو خدایا کد [ ۷۶۰۰] یعنی بغضم نمیزاره حرف بزنم و دارم تو این حجم غم عمیقا غرق میشم اما تو حواست بهم باشه💛🌱 پایان همه چیز خوب اگر دیدی پایان چیزی بد شد نگرانش نباش چون پایانش نیست🎬📸
2077

نمی‌شناختم🙄

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
2032
نشونم بده مچشو بگیرم

تگت میکنم هروق دیدم

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot... ما آقا...کاکا ما لجبازیم..😌مااصلا لج میکنیم..😌این خودخواهیه!!😎 این لجبازی نی ها!! این خودخواهیه!😏 ما لج میکنیم😌😎☻👊🏻   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

سلام تا وقتی عنوان های بد بزنه قطعش میکنم باهاشون حرف هم زدم ولی باز عنوان زشت میزنن خب تو متن درسته منظورش انقدر بد نیست ولی عنوانهاست که با سرچ میان بالا 

یک سایت هست دارن سواستفاده میکنن تا سایت ما رو منفی و فاسد معرفی کنن با همین عنوانها

برای فعال شدن کاربریتون به تماس با ما پیام بدین همین پایین صفحه اس نیاز به کاربری نداره یا به تلگرام ادمین به شماره 09191027600
2104

نه به نه به تعلیق کاربر وحشی :/

گفتم: اگر گفتی آن چیست که برای هر کسی واجب است، حتی واجب‏‌تر از نانِ شب؟ گفت: ایمان به خدا؟ امنیت نیست؟ سلامتی چی عزیزم؟ گفتم: یکی که آدم باهاش درددل کند! کسی که آدم را درک کند! همین...
1718