2726
عنوان

برازایمان طبیعی میرزه برم خصوصی ؟

91 بازدید | 14 پست

بعضیا میگن دولتی رفتیم خوب بوده و چراانقد هزینه ...

موندم 

میرزه هزینه کنم ؟

دولتی بیحسیاشم فک کنم کامل نباشن

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا

حتما برو خصوصی بابهترین دکتر کلا یه تومن هم نمیش عوصش یه زایمان عالی داری منی که جفتشو تجربه کردم اینو بهت میگم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه برا طبیعی بیحسی میکنن😐😐😐

بله اگه خودت بخوای

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
کجا رو بیحس میکنن ؟

وسط کمر

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
اونوقت درد نمیفهمی یعنی بعد زور میتونی بزنی ؟

دردودیگه نمیفهمی اثرش تایکساعت هست. برازورمیتونی

شارح میکنن اگ‌طول بکشه؟

منظورتومتوجه نشدم؟ 

شارج میکنن اگ طول کشید واثرش رفت؟

وقتی پنج سانت که شدی خودت میگی برات میزنن دیگه موقع زورزدن اثرش ازبین میره. فقط هم یکباربرات میزنن

حدود ۴ تومن خصوصی طبیعی عزیزن

زایمان طبیعی همه جا رایگان فقط پول یه شب بیمارستان میدی حالا ممکنه بریرشبی ۵۰۰تومن ممکنه بری شبی ۳تومن اون دیگه باخودته ولی هیچ دکتری حق نداره پول بگیره

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706