2733
2734
عنوان

بچه ها دلم خیلی گرفته 😭😭

464 بازدید | 20 پست

گوشیم هیچی توش نیس ولی مدام میزنه حافظه پره‌ . ینی تمام عکسا و فیلما پاک کردم هیچی هیچی توش نیس ولی مدام میزنه حافظه پره. اصلا فیلما و عکسا تو برنامه شاد دانلود نمیشن حتی یدونه عکس هم نمی تونم دانلود کنم میزنه حافظه پره.زدم برنامه های پنهان و بدون استفاده هم پاک کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ریست کن

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2738

برنامه های گوشیتو اپدیت میکنی؟

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2706