2726

چند سالته؟؟

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهسته برو پیوسته برو تو یه ساعت مفید بخون اندازه ۱۲ ساعت الکی بهتره درگیر ساعت نباش بخون ک یادبگیری بری جلو

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉
2728

ب احساسات اهمیت نده😁

بخون💪🏻

تلاشت رو بکن

یکی از ترانه های قمیشی هست ک میگه، 

ک جنگیدن و باختن بهتره از این ک فقط نشست و غصه خورد

حتما آهنگشو گوش کن عااالیع👌🏻

اسمش سرنوشت هست

نه من سال ديگه كنكور ميدم از الان دازم ميخونم دو زوره شروع كردم احساس ميكنم هيچي تو ذهنم نيس

یه سال فرصت کمی نیست

داستان زندگی مجتبی شکوری رو گوش بده

تو نت پره

تو یه سال شده رتبه 48 با اینکه درسش ضعیف بوده

من از نوروز شروع کردم ب خوندن 

کتابایی ک اصلا هیچ اشنایی باهاشون نداشتم رشته ام تجربی بود اومدم کنکور انسانی دادم 

😶۸هزار اوردم 

تلاشتو کن امیدت ب خدا باشه بهترین نتیجه رو میگیری فقط با دقت درس بخون ن سر سری ب ساعت نگاه نکن من شاید روزی دو سه ساعتم نمیخوندم همونو هم میخوندم مفید و عمقی میخوندم 

2706