2703
2553

اسی اگه زحمتی نیس بیا تو وات اونجا بذار ترخدا من باید بخونم ادامشو 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

اگ اینستا داری برو تو پیجش بخون

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اگه تلگرام داری آیدی بده واست شات بفرستم

برای من بفرس خصوصی آیدی میدم بهت

میفرستی؟

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

بابا بالاجا هووی رباب شد ولی هیچ وقت بچه دار نشد همه اینکاراشم با دعا و طلسم پیش برد تو سن پنجاه سالگی خودشو از بالا پرت می‌کنه و میمیره  و رباب دوباره با شوهرش آشتی می‌کنه و نوه دار میشن

2714
اگه تلگرام داری آیدی بده واست شات بفرستم

من واتساپ دارم ترخدا یکاری کن بفرست برام خواهش میکنم

اینقدر مهمه؟

آره من ی کارم نصفه بمونه کلم منفجر میشه بخدا عصابم خورده باید بخونم رفتم دانلود کنم رمانشو نبود   

😐. خب کتابشو دانلود کن صد تا راه داره.

چی بزنم ک بیاره زدم رمان رباب و ژوان نیاورد ک 

2706